Kardiochirurg

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Miałem operację by-passe w 2012 roku

Miałem operację by-passe w 2012 roku
którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+

Opinia dodana przez: Andrzej Zając

25-438 Kielce

Fachowiec w kazdym calu . Imponuje niesamowita wiedza .
Wysmienite psychologiczne podejscie do pacjeta.

Fachowiec w kazdym calu . Imponuje niesamowita wiedza .
Wysmienite psychologiczne podejscie do pacjeta.

lekarz Andrzej Walczak

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Doktor jest Aniołem i niema takiego drugiego człowieka.Doktor uratował mojego tatę,który już prawie odszedł na parę minut tego nie da się opisać słowami .Doktor opiekował się moim tatą do końca a także nami,potrafił wytłumaczyć a nawet zadzwonić co dzieje się z tatą. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem dla którego nie mam słów podziękowania bo i to jest za mało.Życzę Panu dużo zdrówka i siły dla pacjentów a także wytrwałości bo Pana praca jest bardzo ciężka.Pozdrawiam Córka Zdzisława Polowczyka.

lekarz Marek Mak

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Fantastyczna osoba, ciepły, miły człowiek o ogromnej wiedzy :-) zawsze uśmiechnięty i wesoły. Wzbudza ogromne zaufanie i szczerze powiem, można być pewnym, że na nie w 100% zasługuje. Dziękuję Panie Doktorze za drugą szansę, którą dał Pan mojej mamie.

Opinia dodana przez: xyz
Kardiochirurg Rudna Mała dr n. med. Witold Mazur

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Pana Doktora nasza rodzina poznała w przykrych okolicznościach- nasz Tata niestety nie przeżył. Jednak Pan Doktor i cały zespół lekarzy, który walczył o jego życie, zrobili wszystko by go ratować. Wysiłek, który w to włożyli jest nie do opisania. Co do Pana Doktora Duraja- chcielibyśmy podziękować za wszystko! Nie tylko za kompetencje zawodowe i tak heroiczną walkę o życie naszego Taty i Męża, ale przede wszystkim za wsparcie i czas poświęcony jego najbliższym. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Znalazł czas, by porozmawiać, wytłumaczyć, wesprzeć osoby, którym właśnie umierał Mąż i Ojciec. Tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem trzeba się urodzić. Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego, co najlepsze! Aby starczyło Panu doktorowi sił na codzienną walkę o ludzkie zdrowie i życie i aby na zawsze pozostał Człowiekiem pełnym empatii i Wielkiego serca.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Witold Pawłowski

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.

Opinia dodana przez: Wojtek

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Klasa sama w sobie, wiedza, kompetencja, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Antoni

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Znakomity, ambitny kardiochirurg, ale przede wszystkim - wspaniały i ciepły człowiek. Tak ogromnej charyzmy i umiejętności rozmowy z pacjentem nie da się nauczyć nawet na najlepszym wydziale lekarskim, a tacy lekarze przywracają wiarę w służbę zdrowia. Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za fachową opiekę i poświęcony czas. Panu Doktorowi życzę samych sukcesów, a wszystkim innym, którzy wybrali życiową drogę pod znakiem eskulapa równie wielkiego oddania sprawie. Chapeau bas!

Opinia dodana przez: Dziękuję!

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Polecam tego specjalistę, to mistrz w swoim zawodzie, uprzejmy, miły człowiek, wyrozumiały, ale odpowiedzialny i kompetentny - dziękuję doktorze za drugie życie

Opinia dodana przez: Lucyna