Filtruj terminy

Kardiolog, Kardiochirurg

Przychodnia specjalistyczna Asklepios
35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 22a
Rzeszów

W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Kardiochirurg
                                       dr n. med. Maciej K. Kolowca

dr n. med. Maciej K. Kolowca

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17
35-623 Rzeszów

Dzień dobry! Jestem po kilku wizytach u Pana dr Kolowca. To bardzo uprzejmy,życzliwy,wyjątkowy lekarz. Za każdym razem wita szczerym uśmiechem rozładowując emocje. Teraz czekam już na operację wymiany zastawki. Nie mam żadnych obaw bo wiem że jestem w rękach rzetelnego z wiedzą i ogromnym doświadczeniem lekarza a moje życie będzie nowe,lżejsze. Dziękuję. Wdzięczna pacjentka Józefa
Opinia dodana przez: jozefa

dr n. med. Kazimierz Widenka

35-301 Rzeszów

Miałem być operowany w Lublinie na wymianę zastawki aortalnej. Ale, gdy lekarz, podczas wizyty przedoperacyjnej prognozował, że mogę nie przeżyć operacji, ze względu na duże powiększenie lewej komory serca i z tego względu - na duże rozciągnięcie jej mięśnia, zacząłem szukać innego miejsca do tej operacji. Konsultacje z kardiologiem zewn. pokierowały mnie do placówek w Krakowie i Rzeszowie. Wybrałem tę drugą, z uwagi na recenzje dot. Prof. Kazimierza Widenki. Teraz ...
Opinia dodana przez: robert

lekarz Maciej Kolowca

35-301 Rzeszów

Pan dr Maciej Kolowca, to Człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Klasa sama w sobie! To doskonały Operator! Jestem pełna podziwu i najwyższego szacunku dla Jego profesjonalizmu i wielkiej mądrości klinicznej. To dzięki przeprowadzonej przez Niego perfekcyjnie operacji moje serce z nową zastawką nareszcie prawidłowo pracuje. Chapeau bas!!! Panie Doktorze!!! Podziękowanie z Serca składa wdzięczna pacjentka Elżbieta chruściel
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Tomasz Stącel

35-301 Rzeszów

Znakomity, ambitny kardiochirurg, ale przede wszystkim - wspaniały i ciepły człowiek. Tak ogromnej charyzmy i umiejętności rozmowy z pacjentem nie da się nauczyć nawet na najlepszym wydziale lekarskim, a tacy lekarze przywracają wiarę w służbę zdrowia. Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za fachową opiekę i poświęcony czas. Panu Doktorowi życzę samych sukcesów, a wszystkim innym, którzy wybrali życiową drogę pod znakiem eskulapa równie wielkiego oddania sprawie. Chapeau bas!
Opinia dodana przez: Dziękuję!

lekarz Piotr Olszówka

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Klasa sama w sobie, wiedza, kompetencja, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Nikodem Stożyński

szpital wojewódzki nr 2 w rzeszowie
Rzeszów

To kardiochirurg bardzo kompetentny, skupiony na swojej pracy, podejmujący szybko właściwe decyzje. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Izabela Szymanik