Rzeszów Kardiochirurg

Kardiochirurg Rzeszów dr n. med. Witold Mazur

Przychodnia specjalistyczna Asklepios
35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 22a
Rzeszów

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Klasa sama w sobie, wiedza, kompetencja, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Antoni

35-301 Rzeszów

Znakomity, ambitny kardiochirurg, ale przede wszystkim - wspaniały i ciepły człowiek. Tak ogromnej charyzmy i umiejętności rozmowy z pacjentem nie da się nauczyć nawet na najlepszym wydziale lekarskim, a tacy lekarze przywracają wiarę w służbę zdrowia. Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za fachową opiekę i poświęcony czas. Panu Doktorowi życzę samych sukcesów, a wszystkim innym, którzy wybrali życiową drogę pod znakiem eskulapa równie wielkiego oddania sprawie. Chapeau bas!

Opinia dodana przez: Dziękuję!

35-301 Rzeszów

Polecam tego specjalistę, to mistrz w swoim zawodzie, uprzejmy, miły człowiek, wyrozumiały, ale odpowiedzialny i kompetentny - dziękuję doktorze za drugie życie

Opinia dodana przez: Lucyna

35-301 Rzeszów

Dziekuje wspanialemu Panu Doktorowi za caloksztalt leczenia I operacji zastawki aortalnej. Bardzo mily I kompetentny dla pacjentow. Jestem mu niezmiernie wdzieczna, z calego serca polecam wszystkim, ktorzy stoja przed wyborem kardiochirurga.

Opinia dodana przez: Maria ze Skołoszowa
Kardiochirurg Rzeszów dr n. med. Maciej K. Kolowca

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17
35-623 Rzeszów

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Opinia dodana przez: Kasia

szpital wojewódzki nr 2 w rzeszowie

Rzeszów

Byłem w 2015 r. operowany przez P,Dr. do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz podejścia do pacjenta.Jeżeli P. Dr. bedzie przypadkiem to czytał to wielki szacunek.Gorąco Pana pozdrawiam z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent STANisław,

Opinia dodana przez: Stanisław