Kardiochirurg

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Długa 12
61-878 Poznań

W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, taktowny i wzbudza zaufanie. Można z nim omówić swe obawy dt operacji. Również potrafi wytłumaczyć przystępnie stan zdrowia , a jak również troskliwie opiekuje się po operacji i podczas wizyt pooperacyjnych

Lekarz bardzo uprzejmy i godny polecenia !

Opinia dodana przez: akumulatorek5 akumulatorek55

lekarz Andrzej Dumański

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław

Doskonały operator. Nie obiecuje gruszek na wierzbie....... dziękuję za profesjonalizm, za to że pacjent jest dla pana człowiekiem. dziekuję z całego serca. bardzo miło wspominam też Medix

lekarz Tomasz Kargul

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Mirosław Wilczyński

Malinowa 2
40-692 Katowice

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Konsultacja przed operację by-passów na naprawdę wzorowym poziomie - tłumacząca co zostanie wykonane, wspierająca w chorobie. Fachowiec, człowiek z powołaniem.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.

Opinia dodana przez: Ewa

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość

Chylę czoło. Młody, wspaniały profesjonalista, o jasnym umyśle, szacunku dla pacjenta, bezgranicznym poświęceniu dla ratowania życia.

Opinia dodana przez: Marianna

Jana Kassyusza 2A/4
60-549 Poznań

Lekarz którego każdemu polecam , aby więcej było takich lekarzy bo jest nie tylko super fachowcem ale i wspaniałym i ciepłym człowiekiem. W maju tego roku wieziono mnie umierającą ze Szpitala w Pile do Poznania na ul. Długą. Dyżur miał Pan Misterski i to on uratował mi życie . Jest lekarzem dbającym o pacjenta . To lekarz z powołania,

Opinia dodana przez: Teresa

Sosnowa 17
05-140 Borowa Góra

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia,
profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy

profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy

Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy

Opinia dodana przez: Hanna