Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

lek. med. Jerzy Serafiński

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.
Opinia dodana przez: Marek
                                       dr n. med. Marek Chmielewski

dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam serdecznie. Pan Doktor wyczerpujaco odpowiedział na moje pytania, prostym i zrzumialym dla zwyklego laika jezykiem. Zlecił badania i wyznaczył kolejna wizyte. Dokładnie zapoznł sie z historia mojej choroby Ciesze sie, ze w koncu trafiłam na takiego kardiologa. Raz jeszcze polecam. Ocena na szesc.
Opinia dodana przez: Agata Gralewicz
                                       lekarz Katarzyna Kalin

lekarz Katarzyna Kalin

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Wspaniała osoba. Jeśli szukasz bardzo dobrego kardiologa, to właśnie znalazłeś ! Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Zbigniew
                                       dr Paweł Komorowski

dr Paweł Komorowski

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Miałam szczęście być pacjentką pana Doktora na oddziale interny i kardiologii w szpitalu Medicover, gdzie trafiłam z powodu zawrotów głowy i nudności. Choć objawy wskazywały na przejściowe problemy z błędnikiem, dr Komorowski nie zbagatelizował żadnych symptomów i dzięki jego kompleksowemu podejściu, udało się dotrzeć do prawdziwej przyczyny (zatoru tętnicy dogłowowej). Doktor nawiązał również dla mnie kontakt ze specjalistami z innych dziedzin, t.j. neurolog, hematolog, chriurg naczyniowy, tak by całościowo ocenić ...
Opinia dodana przez: Paulina
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel
                                       dr n. med. Paweł Maciejewski

Kardiolog, Internista

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje ...
Opinia dodana przez: Joachim
Pani Doktor jest zdecydowanie w ścisłej czołówce lekarzy na świecie. W moim przypadku w czasie jednej wizyty zdziałała więcej niż dziesiątki lekarzy w ciągu 10 lat. Przez lata miałem problemy ze stawami, i z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy reumatologów. Ze względu że, chorować zacząłem na początku szkoły średniej uznano że, moje problemy spowodowane są zbyt szybkim wzrostem, tzw. "bóle wzrostowe". Dolegliwości te miały przejść po kilku latach. Niestety mój ...
Lekarz wybitny: połączenie wyjątkowego profesjonalizmu, kultury osobistej, empatii i cierpliwości. Pół godziny na pacjenta to u niego norma - a znam lekarzy którzy w tym czasie potrafią "załatwić" trzy osoby.
Opinia dodana przez: Andrzej
Wspaniały lekarz! Dla Pana Doktora pacjent to nie przypadek czy jednostka chorobowa a przede wszystkim człowiek. Bardzo zaangazowany, cierpliwy,. Dokładnie ,informuje pacjenta o rodzaju choroby. Ma się poczucie całkowitego zaopiekowania. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz Chrapkiewicz

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.
Wspaniały Lekarz i Człowiek . Zajął się moim mężem ,mimo,że skończył dyżur ,.Dzięki Niemu mój Mąż żyje. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Krysia
Nie mogłam mieć większego szczęścia jak to, że trafiłam do profesora Dąbrowskiego. Niesamowicie opiekuńczy, z ogromną kulturą osobistą i wiedzą. Nie spotkałam wcześniej takiego lekarza jak również człowieka. Anioły są też na ziemi !
Opinia dodana przez: Coffee31

lek. med. Grażyna Zakrzewska

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

wspanialy lekarz-fachowiec bez odrobiny wody sodowej od dwunastu lat jestem oddanym pacjentem polecam wszystkim potrzebujacym pomocy lekarza specjalisty