Lekarze Kardiolog

dr n. med. Grzegorz Honisz

Poradnia Kardiologiczna
41-800 Zabrze, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10C
Zabrze

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sowa

dr n. med. Jacek Sowa

Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna
Żeromskiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor jest rzetelnym i cierpliwym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest dociekliwy, wnikliwy i zaangażowany. Poza tym jest przemiłym, kulturalnym człowiekiem z subtelnym poczuciem humoru, co rozluźnia atmosferę wizyty. Ja polecam szczerze Pana doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr Michał Waśniewski

Medyczne Centrum Hetmańska
Hetmańska 55/1
60-218 Poznań

Bardzo polecam Pana Doktora! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo uprzejmy, konkretny lekarz. Trafna diagnoza i błyskawiczna pomoc.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Katowice

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Zabrze

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Błaszyk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr. hab. med. Krzysztof Błaszyk
Gajowa 3
Poznań

Serdecznie dziękuję profesorowi K. Błaszyk za wykonanie krio ablacji ! Zabieg przebiegał spokojnie , bezboleśnie i skutecznie o tym świadczy poprawa mojego oddychania i mała reakcja na bardzo słaby wysiłek . Profesor Błaszyk to nie tylko bardzo dobry i z powołania kardiolog ale również wspaniały człowiek poświęcający wiele czasu swoim pacjentom, przygotowuje plbardzo zrozumiale i dokładnie ich do zabiegu . Po takich wykładach trudno mieć obawy i i wątpliwości jest ...

lek. med. Jerzy Serafiński

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Poniżyński

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak
                                       dr n. med. Marek Chmielewski

dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam serdecznie. Pan Doktor wyczerpujaco odpowiedział na moje pytania, prostym i zrzumialym dla zwyklego laika jezykiem. Zlecił badania i wyznaczył kolejna wizyte. Dokładnie zapoznł sie z historia mojej choroby Ciesze sie, ze w koncu trafiłam na takiego kardiologa. Raz jeszcze polecam. Ocena na szesc.
Opinia dodana przez: Agata Gralewicz

dr n. med. Michał Ploch

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula
                                       lekarz Katarzyna Kalin

lekarz Katarzyna Kalin

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Wspaniała osoba. Jeśli szukasz bardzo dobrego kardiologa, to właśnie znalazłeś ! Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Zbigniew
{'id': 12127, 'name': u'Rudna Ma\u0142a'} Kardiolog
                                       dr n. med. Witold Mazur

dr n. med. Witold Mazur

Kardiolog, Kardiochirurg

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Kardiolog
                                       lekarz Barbara Grzelewska

lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy
                                       dr Paweł Komorowski

dr Paweł Komorowski

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Miałam szczęście być pacjentką pana Doktora na oddziale interny i kardiologii w szpitalu Medicover, gdzie trafiłam z powodu zawrotów głowy i nudności. Choć objawy wskazywały na przejściowe problemy z błędnikiem, dr Komorowski nie zbagatelizował żadnych symptomów i dzięki jego kompleksowemu podejściu, udało się dotrzeć do prawdziwej przyczyny (zatoru tętnicy dogłowowej). Doktor nawiązał również dla mnie kontakt ze specjalistami z innych dziedzin, t.j. neurolog, hematolog, chriurg naczyniowy, tak by całościowo ocenić ...
Opinia dodana przez: Paulina
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Kardiolog
                                       lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.