kardiolog

Kardiolog   (+1 więcej)

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
Elbląg

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Opinia dodana przez: Anye

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA

Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

lekarz Jolanta Hewelke-Pałko

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

Wolny termin: 25 Wrz o 13:00. Sprawdź inny. # 6

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: 25 Wrz o 15:00. Sprawdź inny. # 7
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek