Kardiolog W Okolicach Bytom Odrzański

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Najlepszy specjalista od ablacji w naszym kraju. Pani dr Kasia to wulkan energii, kobieta z charakterem. Niesamowity człowiek, który wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w swoim życiu. Nowa Sól ma się czym pochwalić. :) Pani dr Kasiu, dziękuje!!! Ten co miał papiery EKG z Włoch ;)

Opinia dodana przez: Wojtek B.

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Lekarz z powołania!!! dobry specjalista,
uprzejma,poświeca duzo czasu dla pacjenta,lekarz godny polecenia,

Opinia dodana przez: Irena

Lubin

bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)

Kardiolog Zielona Góra lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Świetny lekarz. Godny polecenia. Byłam pacjentką Pani Doktor w szpitalu. Czuję się bardzo dobrze,jak nigdy dotąd. Dziękuję:-)

Opinia dodana przez: anonim

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Super lekarz, bardzo mily, profesjonalne podejscie do pacjenta moj tata nie moze przezyc jaki super lekarza mial.

Opinia dodana przez: Iwona zieba

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Bardzo miły lekarz, świetny specjalista, który z cierpliwością słucha pacjęta, nie stresuje i szczegółowo tłumaczy przebieg zabiegu. Opanowany podczas zabiegu wszczepiania stymulatora. Po prostu złote ręce i pełny profesjonalizm. Polecam doktora i oddział kardiologii w Nowej Soli.

Opinia dodana przez: Piotr ze Zgorzelca

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)

Opinia dodana przez: Dorota

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

Wysokiej klasy specjalista. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie jak też przedstawił różne opcje, co nie jest bez znaczenia. SERDECZNIE POLECAM