Kardiolog Częstochowa

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor,sympatyczna, uprzejma poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wyjaśnić każdy problem kardiologiczny, leczę się u niej od kilku lat badania mam co pół roku, i zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań,polecam wszystkim chorującym na serce lub inne problemy kardiologiczne.

Lisiniec
42-200 Częstochowa

Mimo bardzo młodego wieku(25lata)jest nad wyraz dobrym specjalistą. Pewnie dzięki temu,że studiował w USA(Amerykanin polskiego pochodzenia - matka Polka). Od kilku tygodni przyjmuje w domu swojej babci na Lisińcu. Wilhelm Rybak - spolszczone imię i nazwisko - to pierwszy prywatny-socjalny lekarz w Częstochowie. Jest tylko jeden minus z nim, mówi bardzo amerykańskim akcentem, więc niektóre jego słowa wypowiadane po polsku brzmią dość "dziwnie".

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Jestem pacientem 26 lat Pani doktor jest kompetentna uprzejma jestem zadowolona ze mnie leczy .Mam do doktor ogromne zaufanie Polecam Panią doktor wszystkim z kłopotami kardiologicznymi

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia.Leczyłem się u dr Kosno 6 lat.Musiałem zmienić lekarza z przyczyn technicznych.A szkoda bo leczyłbym się dalej.Zaangażowana w proces leczenia.Profesjonalistka

Opinia dodana przez: wojciech

dr n. med. Piotr Chodór

Internista, Kardiolog

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem kompleksowo. Po wizycie pacjent otrzymuje pełną pisemną informację na temat zaleceń. Uprzejmy i spokojny , co udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym. Czuje się, że chodzi o to aby pomóc, a nie aby uzależnić od częstych wizyt. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim ojcem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

pan doktor jest miłym i uprzejmym człowiekiem to trzeba przyznać ,natomiast jeśli chodzi o wiedzę to ciężko powiedzieć gdyż nie jestem lekarzem i nie znam się na tym.Myślę że wygląda na mądrego człowieka i najważniejsze to że nie nastrasza pacjenta lecz dodaje jemu otuchy.

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Pani doktor wzięła 200zł wytłumaczyla mi wszystko i wysłała mnie do Zabrza a ja nadal nie mogę trenować

Opinia dodana przez: Jonek

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Beata Zawadowicz

42-200 Częstochowa

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy! Bardzo polecam, dla niej liczy sie pacjent!Kompetentnie tłumaczy, jest opiekuncza i mam do niej zaufanie.

ul. Waszyngtona 24/15
42-217 Częstochowa

Wyjątkowo sympatyczna i kompetentna lekarka. Spokojnie " po ludzku" tłumaczy zawiłości choroby. Polecam

Opinia dodana przez: Bogdan

al. Wolności 22
Częstochowa

lecze sie u tego lekarza kilka lat i prywatnie i publicznie.duzo mi pomogl.jest lekarzem milym uprzejmym i kompetentnym.moge go polecic innym pacjentom.