Kardiolog Gdynia

Klinika Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej
Powstania Styczniowego 9 B

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Piotr Kurek

Internista, Kardiolog

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
Gdynia

Dlugo szukalam pomocy u roznych lekarzy z powodu nadcisnienia. Praktycznie co miesiac 2 zmieniali mi tabletki a ja czulam sie zle.Kolezanka polecila mi dr Kurka.Poszlam Jest bardzo uprzejmny i kompetenty.10lat temu postawil diagnoze ,zapisal leki i do tej pory czuje sie dobrze.Chodze na kontrole raz w roku.Polecam dr Kurka wszystkim cierpiacym "kardiologicznie".

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

Praktyka lekarska
Zgoda 11m1
Gdynia

WSPANIALY CZŁOWIEK I DOBRY SPECJALISTA.

WSPANIALY CZŁOWIEK I DOBRY SPECJALISTA.

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)

bardzo dobry kardiolog leczyl moja mame i stwierdzam ze jest w tym
dobry.polecam.

bardzo dobry kardiolog leczyl moja mame i stwierdzam ze jest w tym
dobry.polecam.

Opinia dodana przez: wanienka wanienka

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
Gdynia

Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam.

Prywatny
Morska 137
Gdynia

Jestem pacjetka od prawie 20 lat, pan doktor do wspanialy lekarz, oddany pacjentowi , taki prawdziwy z powołania. Ufam mu bezgranicznie. pozdrawiam J.K. z Kościerzyny

Opinia dodana przez: J.K.

None
ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.

Opinia dodana przez: Ryszard

Przychodnia Lekarska Grabówek
Ramułta 45
Gdynia

Dobry specjalista skierował moją mamę na koro i uniknęła zawału. Wydaje się, że jako jeda z niewielu osób personelu zdawał sobie sprawę, że leczenie pacjęta z zawałem może być o wiele bardziej kosztowne niż szybka koronarografia i plastyka. Polecam.

Świętojańska 135 lok. 2
Gdynia

Nie przejmuj sie Doktorze opinia Magdy . Na kilometr widac , że nie potrzebowała Twojeje pomocy , tylko psychiatry,.