Kardiolog Gdynia

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Piotr Kurek

Internista, Kardiolog

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Dlugo szukalam pomocy u roznych lekarzy z powodu nadcisnienia. Praktycznie co miesiac 2 zmieniali mi tabletki a ja czulam sie zle.Kolezanka polecila mi dr Kurka.Poszlam Jest bardzo uprzejmny i kompetenty.10lat temu postawil diagnoze ,zapisal leki i do tej pory czuje sie dobrze.Chodze na kontrole raz w roku.Polecam dr Kurka wszystkim cierpiacym "kardiologicznie".

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

Praktyka lekarska
Zgoda 11m1
81-361 Gdynia

WSPANIALY CZŁOWIEK I DOBRY SPECJALISTA.

WSPANIALY CZŁOWIEK I DOBRY SPECJALISTA.

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

bardzo dobry kardiolog leczyl moja mame i stwierdzam ze jest w tym
dobry.polecam.

bardzo dobry kardiolog leczyl moja mame i stwierdzam ze jest w tym
dobry.polecam.

Opinia dodana przez: wanienka wanienka

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam.

Prywatny
Morska 137
81-206 Gdynia

Jestem pacjetka od prawie 20 lat, pan doktor do wspanialy lekarz, oddany pacjentowi , taki prawdziwy z powołania. Ufam mu bezgranicznie. pozdrawiam J.K. z Kościerzyny

Opinia dodana przez: J.K.

ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.

Opinia dodana przez: Ryszard

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Nie przejmuj sie Doktorze opinia Magdy . Na kilometr widac , że nie potrzebowała Twojeje pomocy , tylko psychiatry,.

Armi Krajowej 28
Gdynia

Pełen profesjonalizm. Na wizycie czuję sie wyjątkowa, pani dr zawsze ma czas na rozmowę z pacjentem, wysłucha, doradzi, skieruje na potrzebne badania dodatkowe. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. Polecam

Opinia dodana przez: JoannaD