Filtruj terminy

lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

Hryniewickiego 6
81-301 Gdynia

Nie spotkałem pod każdym względem - tak dobrego lekarza. Wszechstronność, dociekliwość, inteligencja i olbrzymia skuteczność. Pełen profesjonalizm. A przede wszystkim porządny człowiek.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Hematolog

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

Magdalena Wróblewska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Wróblewska
81-381 Gdynia

Pani Doktor zawsze godna polecenia. Zaopiekuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Trafiłam do Pani doktor parę razy i muszę przyznać, że wie co robi i zna się na rzeczy.

lekarz Joanna Błaszak

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani doktor Błaszak, to lekarz z powołania. Ciepła, empatyczna, uważna. Wizytę oceniam 10/10. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić do TAKIEGO lekarza. Jestem wdzięczna ❤️
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Muller

Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.
Opinia dodana przez: ELA

lekarz Przemysław Arasimowicz

81-394 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z faktu bycia pacjentem Doktora Arisimowicza.Doktor godny polecenia. Fachowość ,podejście do pacjenta na najwyższym pozimie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agata Leksycka

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara
wspaniały lekarz. bardzo uprzejma i kompetentna doktór. od wejścia wzbudziła moje zaufanie. serdecznie polecam tym co są w potrzebie i szukają dobrego lekarza - jestem leczony w akademi

prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński

Praktyka lekarska
Zgoda 11m1
81-361 Gdynia

To jest prawdziwy lekarz z POWOŁANIA!!!! Wspaniały człowiek!!!
Opinia dodana przez: Piotr O

dr n. med. Zygmunt Dębicki

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

Świetny specjalista o szeroliej ogòlnej wiedzy i umiejętnościach wykraczających poza Jego specjalizacje.potrafi doradzić w katzdych dolegliwościach.Jest lekarzem bardzo kompetentnym i taktownym, a przede wszystki skutecznym w leczeniu. Zdecydowanie polecam dr med. ZYGMUNTA DĘBICKIEGO

dr n. med. Lucyna Paliszewska

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

lekarz Marcin Konarzewski

81-394 Gdynia

Pan Dr . Konarzewski , wieloletnie doświadczenie kardiologiczne , szczegółowa analiza oraz diagnoza schorzenia. Profesjonalne podejście do tematów schorzenia oraz precyzyjne leczenie kardiologiczne przynoszą sukces w leczeniu . Dr. Konarzewski gorąco polecam
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Tomasz Gorczyński

Centrum Stomatologiczne Śródmieście
Obrońców Wybrzeża 10-14
81-397 Gdynia

Lekarz oddany pacjentom. Z klasą, sercem i ogromnym doświadczeniem. Nie szczędzi czasu w trakcie wizyty, zainteresowany chorym, słucha z uwagą. Bardzo dziękuję!

dr n. med. Henryk Tuszyński

Prywatny
Morska 137
81-206 Gdynia

Takich lekarzy jak Pan Doktor Tuszyński nie spotyka się często. Wiedza jaką dysponuje Pan Doktor można "wyczuć" na odległość. 100% zaufania. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pan Doktor to wizyta w gabinecie byłaby czystą przyjemnością!
Opinia dodana przez: Wiesław Z.

lekarz Henryk Juszczyński

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

..trafiłam do P.Dr.Juszczynskiego w poradni kardiologicznej w szpitalu . w Kwidzynie.. Poprzednio byłam u innych kardiologów.. dopiero P.Dr.Juszczynski pokazał , jak powinna przebiegać wizyta u ,,prawdziwego ,, kardiologa . Zero pośpiechu , spokój .pełne badania . tłumaczenie . Aż się wierzyć nie chce . że tak można .. Dziękuję Doktorze. Przywrócił mi Pan wiarę w pomoc lekarską . Z. K .
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Ryszard Klimek

81-394 Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr Renata Wachnicka-Truty

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Pani Doktor wnikliwie zbiera wywiad. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć chorobę, zinterpretować wyniki badań a także dobrać skuteczny sposób leczenia. Ma dużą wiedzę praktyczną i jest bardzo empatyczna. Podczas całej wizyty czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor i będę pod jej stałą opieką!
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Katarzyna Kuta

Armi Krajowej 28
Gdynia

Pełen profesjonalizm. Na wizycie czuję sie wyjątkowa, pani dr zawsze ma czas na rozmowę z pacjentem, wysłucha, doradzi, skieruje na potrzebne badania dodatkowe. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. Polecam
Opinia dodana przez: JoannaD

lekarz Agnieszka Drwiła-Turska

Gdynia

Niestety potwierdzam powyższe opinie. Dziś dotknęło mnie to, czego byłem świadkiem już dwukrotnie. Pani doktor stwierdziła z wyższością, że nie zostanę przyjęty z powodu spóźnienia, choć w tym czasie byłem w gabinecie obok na ekg, a przyszedłem na czas. Przyjęła mnie po 20 minutach z łaską i twierdzeniem, że nie przyjmuje moich argumentów, bo wie jak pacjenci kłamią. Każdy może mieć zły dzień ale to nie pierwszy raz. Empatii prawdopodobnie ...
Opinia dodana przez: Marcin