Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Kardiolog Gniezno

lekarz Krystyna Mąka

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

Benwenuta Sikorska-Buczkowska

Kardiolog

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych Winiary
62-200 Gniezno

Czy opisem kompetencji jest to, że mi uratowała życie. Jeśli tak to wystarczy. Polecam każdemu bo jest to lekarka, która poświęci Wam czas i pomoże
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Andrzej Główka

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Po wizytach u kilku kardiologów, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora . Człowiek z ogromną wiedza i doświadczeniem co widać od razu po rozmowie . Potrafi doradzić i uspokoić. Bardzo sympatyczny . Polecam i dziękuję!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ryszard Szyda

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Znakomity specjalista w dziedzinie kardiologii i i tereny a zarazem wspaniały człowiek. Podejście kompleksowe, wnikliwe, pełne empatii i szacunku do chorego. Bardzo wysoka kultura osobista. Dzięki trafnej diagnozie Pana Doktora i natychmiastowym skierowaniu do szpitala, zostało uratowane życie pacjenta wcześniej odesłanego do domu na SOR. Na wizytę można praktycznie się umówić o przysłowiowej każdej godzinie dnia i nocy.

lekarz Tomasz Smukowski

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie