Filtruj terminy

lekarz Anna Jarocka

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Jastak

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poswieca czas na dokladne odpytanie pacjeta odnosnie jego dolegliwosci. Ma bardzo dobry, nowoczesny sprzet diagnostyczny i robi bardzo profesjonalne wrazenie. Kazde z moich pytan odnosnie za i przeciw postawionej diagnozie wyjasnil fachowo ale tak, ze mozna bylo wszystko zrozumiec. Po raz pierwszy od lat z kims takim sie spotkalem. Polecam

lekarz Wiesław Supiński

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

dr n. med. Wiesław Supiński to kariolog posiadający duży zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej . Jestem pacjentem od 10 - lat . Trafnie stawia diagnozę , a w przypadku wątpliwości kieruje na badania diagnostyczne . Polecam.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

Andrzej Wojciech Kuczyński

Kardiolog, Ginekolog położnik

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

dobry lekarz i specjalista no ale jak już się płaci taką cenę za wizyty i badania to czego innego można się spodziewać jak dobrej opieki medycznej...

dr n. med. Tomasz Marczyk

Kardiolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie wypowiadam sie o fachowowsci, nie bylo okazji by ja testowac. Jedno jest pewne: Lekarz bez kontaktu z pacjentem, ekstremalna powsciagliwosc, malo eleganckie (delikatnie mowiac) odzywki, DIALOG w pewnym sensie "terapeutyczny" wykluczony. "na ten temat nie rozmawiam", "to niech pani sobie omowi z kolezankami". Od lekarza wymagam wiecej profesjonalnosci i lepszego kontaktu z pacjentem.
Opinia dodana przez: hanna

lekarz Wiesław Hulak