Kardiolog Katowice

Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta

Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca

40-635 Katowice

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.
Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Przez kilka lat poprawiła wydolność mojego serca a innym lekarzom to się nie udawało. Ciśnienie 135/90 z 180/110

Patalonga 5
40-822 Katowice

Najbardziej kompetentna,rzeczowa,przyjazna dla pacjenta pani doktor u której miałem szczęście się leczyć.

Opinia dodana przez: Feliks

Górnoslaskie Centrum Chorób Serca

Katowice

Doktor Jacek Wilczek to wspaniały specjalista i człowiek. Słuchajcie, pacjenci tego wybitnego specjalisty, jak mówi, że trzeba defibrylator lub kardiowerter to znaczy, że trzeba i nie ma dyskusji.
Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i ...

Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i pełnym oddania podejściem do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę przez telefon, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości. Wizyty prywatne ogranicza do minimum, co jest wyjątkowe w odniesieniu do innych lekarzy. Do tego wizyta jest bardzo tania. U Doktora Wilczka załatwicie wszystko już po pierwszej wizycie. Zobaczycie, zero naciągania na pieniądze, profesjonalizm i pełne oddanie w relacji z pacjentem. Po doświadczeniach w relacjach z doktorem Wilczkiem zacząłem wierzyć w polską służbę zdrowia. Tylko takich lekarzy życzę Wam i sobie na drodze życia. Pozdrawiam

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Po przebytej operacji serca oraz wszczepieniu stentów leczyłem się u wielu kardiologów,lecz bez żadnych rezultatów; leczenie nie przynosiło właściwie żadnych efektów.Trafiłem do dra Marcinkiewicza,lekarza o niespotykanej kulturze osobistej,emanującym spokojem i cierpliwym podejściem do każdego pacjenta.Właśnie swą cierpliwością a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem spowodował,że w tej chwili mogę funkcjonować.Dziękuję Doktorze!.Szczerze polecam tego skromnrgo, mądrego i dobrego kardiologa każdemu cierpiącemu na choroby serca.

Opinia dodana przez: heja hjagus

ulica Powstańców 36B/9
40-083 Katowice

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.

Opinia dodana przez: Ola