kardiolog kraków

lek. med. Marek Kula

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2
Kraków

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie.
Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.

Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

dr hab. n. med. Lesław Szydłowski

Scanmed Multimedis
Wrocławska 53
Kraków

Lekarz z sercem na dłoni w stosunku do pacjentów, bardzo mądry, konkretny i uprzejmy. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom dzieci z chorym serduszkiem

Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Anna Winowska

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1
Kraków

Świetny lekarz z powołania.Serdeczna,nawiazująca serdeczne stosunki ze swoimi pacjentami.Poświęca dużo czasu na rozmowę i wywiad ,który pomaga postawić prawidłową diagnozę

Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Lidia Tomkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
Kraków

Z czystym sumieniem polecam P. doktor , super specjalista w dziedzinie kardiologii.Polecam wizytę wszystkim którzy spędzili długie miesiące a może lata w poszukiwaniu specjalisty z sercem od serca . "Dowodzi" super zespołem ludzi , w których ręce nas "oddaje " na przeprowadzenie badań . Wszystkie wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze.
Pacjent Paweł M

dr n. med. Wojciech Lubaszewski

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
Kraków

świetny specjalista, zainteresowany stanem zdrowia pacjenta kompleksowo, prowadzi rzetelną kartę pacjenta, uprzejmy i profesjonalny

Opinia dodana przez: małgorzata

dr n. med. Wojciech Płazak

Kardiolog   (+1 więcej)

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
Kraków

Bardzo kompetenty lekarz, staranny, stosujacy najlepsze techniki współczesnej kardiologii, oddany pacjentowi.