Lekarze Kardiolog Kraków

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog dziecięcy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
                                       dr n. med. Jacek Bednarek

dr n. med. Jacek Bednarek

31-271 Kraków

Rewelacyjny pod każdym względem: kompetencje, umiejętności, wiedza, wspaniały lekarz , a przede wszystkim człowiek
Opinia dodana przez: kama

lek. med. Marek Kula

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2
30-045 Kraków

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie. Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.
Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

dr n. med. Małgorzata Konieczyńska

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Bardzo dobry fachowiec,niezwykle mila i kompetentna lekarz.Osoba w pelni godna polecenia.Umiejaca dobrac odpowiednie leki ,ktore pomagaja przy leczenie chorob zwiazanych z kardiologia.
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Tomasz Senderek

Kraków

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

dr n. med. Teresa Witkoś

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy,w końcu trafiłam do Pani doktor,która miała czas mnie dokładnie przebadać i zdiagnozować.Polecam
Opinia dodana przez: Henia

dr n. med. Wojciech Lubaszewski

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
31-322 Kraków

Najerdeczniej dziękuję Panu Doktorowi, który zajmuje ię leczeniem nadcinienia mojej mamy Marii lat 82. Pacjentka pod opieką Pana Doktora i zaordynowaniu odpowiednich leków ma cinienie jak natolatka, utabilizowane. Lekarz niezwykle dociekliwy w pozukiwaniu przyczyn chorzenia co kraca cza niezbędny do potawienia trafnej diagnozy, niezwykle empatyczny, cierpliwy i życzliwy. Pacjent jet otoczony fachową opieką medyczną co abolutnie daje mu poczucie bezpieczeńtwa. Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Wojciech Płazak

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Ja tego szpitala nie wybierałam (JP II w Krakowie), trafiłam do niego po zatrzymaniu akcji serca. Spędziłam na III Oddziale Aneztezjologii i Intensywnej Terapii około 10 dni, w tym 5 dni w śpiączce farmakologicznej, a następnie na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń. Lepszej, a przede wszystkim skuteczniejszej opieki lekarskiej nie można sobie wyobrazić. Pomimo podeszłego wieku (82 lata) po miesiącu opuściłam szpital o własnych siłach. Dziękuję całemu personelowi lekarskiemu ...
Opinia dodana przez: Janina G.

dr Paweł Heród

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Bardzo kompetentny lekarz. Słucha i stara się najlepiej jak potrafi. Polecam każdemu. Wyzwanie nie stanowi dla niego problemu.
Opinia dodana przez: Beata
                                       lek. med. Maciej Mąkowski

lek. med. Maciej Mąkowski

31-271 Kraków

Pan doktor M. Mąkowski konsultowal mojego ojca. Po wielu konsultacjach u innych kardiologów i angiologów po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak kompleksowym podejściem do rzeczywiście bardzo trudndgo przypadku choroby ojca. Dziękuję bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Gawkowska

dr hab. n. med. Piotr Jankowski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Gratulacje dla pana doktora, więcej nam takich młodych, zdolnych specjalistów.

lekarz Andrzej Gębala

AMICOR
oś Złoty Wiek 19/20
Kraków

Polecam szczerze kardiologa dr Andrzeja Gębalę, lekarz bardzo miły, kompetentny, rzeczowy, wszystko wytłumaczył krok po kroku, uspokoił. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do dr Gębali.
Opinia dodana przez: Diana

dr n. med. Lidia Tomkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Z czystym sumieniem polecam P. doktor , super specjalista w dziedzinie kardiologii.Polecam wizytę wszystkim którzy spędzili długie miesiące a może lata w poszukiwaniu specjalisty z sercem od serca . "Dowodzi" super zespołem ludzi , w których ręce nas "oddaje " na przeprowadzenie badań . Wszystkie wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Pacjent Paweł M
znakomity lekarz jedyny, który solidnie bada pacjenta mając na uwadze to, że problem medyczny to nie tylko jednostka chorobowa ale konkretny człowiek, Pani doktor uratowała mi życie dziękuję
Opinia dodana przez: tola

lekarz Małgorzata Orczykowska

Medicus
ul. Grunwaldzka 8, Krzeszowice
32-065 Kraków

Świetny specjalista, lata doświadczenia dają o sobie znać. Pani doktor poświęca mi niezbędną ilość czasu, bez pospiechu odpowiada na wszystkie moje pytania, dokładnie przebada. Gdy trafiłam do szpitala również monitorowała moje postępy w leczeniu, które później były kontynuowane w gabinecie.

lekarz Jarosław Trębacz

Pod Fortem 3/61
31-302 Kraków

Niespotykana kultura osobista oraz profesjonalizm.Jestem wdzięczny losowi że spotkałem tak znakomitego specjalistę. Bez wątpienia uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Marek Miska

lekarz Małgorzata Karończyk

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Lekarz Pani Małgorzata Korończyk to bardzo dobry specjalista i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym poprawą swojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Alla Tymoschuk

lekarz Piotr Węgrzyn

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Trafiłam do lekarza w szpitalu Narutowicza. Lekarz wykazał się niezwykłą uprzejmością i kompetencją. Szybka diagnoza i dalsze zalecenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Maria