łódzkie kardiolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Jerzy Kozłowski

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Wolny termin: 2 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi.
Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Monika

Katarzyna Młudzik

Pediatra   (+1 więcej)

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Lenczewski

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same dziesiatki.Inni lekarze powinni brac przyklad z tego czlowieka.Panie doktorze klaniam sie nisko i jeszcze raz dziekuje z calego serca.

Opinia dodana przez: anna

lekarz Tomasz Wierzykowski

Kutno

Bardzo mily,wyrozumialy umijacy sluchac ludzi poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu serdecznie polecam :)

prof. dr hab. n. med. Lucjan Pawlicki

USK 5
pl.Hallera 1
Łódź

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi Marciniakowi.
Wdzięczna pacjentka,
Krystyna Jakubowska

Opinia dodana przez: Natalia

dr Beata Liban-Gałka

Łódź

Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

dr n. med. Nikolina Roszczyk

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
Łódź

Swietna Pani Doktor - mila, rzeczowa, kompetentna, podejscie profesjonalne nie tylko do pacjenta ale takze do jego rodziny, polecam

Opinia dodana przez: danuta

lekarz Andrzej Kowalski

None

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Monika