Lekarze Kardiolog Lublin

Kardiolog, USG

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik
Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!
Opinia dodana przez: Witold Cygaro

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Renata Jawniak

20-109 Lublin

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.
Opinia dodana przez: anonim

dr Marek Modrzewski

Top Medical
ul.Zana
Lublin

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, podchodzący do pacjenta z niesamowitą cierpliwością i zaangażowaniem. Zawsze uprzejmy i potrafiący znależć chwilę czasu na rozmowę o leczeniu, bez względu na okoliczności.

lekarz Ewa Gołacka

20-109 Lublin

Pomogła mojej babci zdiagnozować problemy sercowe. Cierpliwie, w prosty sposób wytłumaczyła problem. Diagnoza trafiona od pierwszej wizyty, gdzie poprzedni kardiolodzy nawet o takie rzeczy nie zapytali.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Leszek Gnyp

Kardiolog, Toksykolog

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Posiada duże doświadczenie, jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Byłam u wielu kardiologów i przyznaję że dr Gnyp naprawdę się wyróżnia. Jego podejście do pacjenta jest zaskakujące. Zgłosiłam się do niego jedynie z opisem EKG a doktor poprowadził inne badania echo serca, holter ciśnieniowy, badania labolatoryjne - postawił diagnozę i wreszcie leczę się w dobrym kierunku. Mam odpowiednią dietę, ponieważ po 5 latach biegania po specjalistach okazało się że przyczyną bóli sercowych ...

dr n. med. Bogusław Makaruk

20-109 Lublin

Największą zaletą lekarza jest fachowe podejście do pracy i profesjonalizm, jeżeli chodzi o wady to śmiało mogę powiedzieć ,że doktor ich nie posiada. Jestem z zadowolony z usług jakich świadczy dr Makaruk. Gorąco polecam !

dr n. med. Agnieszka Mirek

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Pani Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem ale też ciepłym człowiekiem. Potrafi przedyskutowac z pacjentem wszystkie problemy związane z chorobami serca i ustawic leczenie. Jeśli jest potrzeba to pani dr bez problemu kieruje swojego pacjenta do szpitala i kontynuje leczenie - miało to miejsce w przypadku mojego męża. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentkaam

lekarz Agnieszka Łuszcz

20-109 Lublin

Witam. Chciałam wszystkim rodzicom polecić doktor Agnieszkę Łuszcz, jest lekarzem który ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie opisuję badania i wszystko krok po kroku wyjaśnia. Idealna Pani doktor na pierwsze wizyty niemowląt u kardiologa.
Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.

lekarz Marzena Janik

20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila
Moja babcia leczy się u dr Łakomskiego już od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. Babcia czuje się o wiele lepiej, ciśnienie się unormowało i wszystko jest w najlepszym porządku.

lekarz Elżbieta Kaczorowska-Gogłoza

20-109 Lublin

Bardzo miła,empatyczna pani doktor. Ma nie tylko dobre podejście do dzieci, ale również do młodych rodziców. Naprawdę polecam! opisy jej badania są szczegółowe, wizyty nie trwają po 10 min.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Kardiolog
                                       dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 25 parter
20-068 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego miałem okazje poznać . Wow pod każdym względem jest mistrzem i widać ze robi to co kocha . Moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia,dziękuje Panie doktorze za poświęcony czas i pomoc :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Robert Główka

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Niezwykle kompetentny lekarz obdarzony dużą wiedzą. Dociekliwy i dokładny, przy tym skromny i uczciwy. Niezwykle komunikatywny. Mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta. Nie "odwala" porady lecz stara się by pacjenta jak najlepiej zbadać. Godny polecenia. Życzyłbym sobie więcej tak oddanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Zdzisław Wypych

lekarz Jerzy Przegaliński

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dr Jerzy Przegaliński jest bardzo dobrym kardiologiem ,empatyczny i kompetentny. Pomógł mi wiele razy w trudnych chwilach choroby serca ,nigdy nie odmówi pomocy Dziękuję Doktorze za wszystko:))) pozdrawiam serdecznie:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marzena Janik

Organowa 9/27
20-882 Lublin

Bardzo polecam. Pani doktor jest sumiemma, wnikliwa i Bardzo dokładna. A przy tym Jest ciepłą , miłą i kontaktową osobą. Dziękuję za wszystko. Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Andrzej Wysokiński

Kardiolog, USG

20-109 Lublin

Profesor znakomicie tłumaczy, słucha, informuje o dalszym leczeniu,wizyta przeprowadzona na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona, godny polecenia.