kardiolog

dr n. med. Marcin Marcinkowski

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
Myślenice

No co można powiedziec? Wielki pozytyw dla doktora. Prawdziwy specjalista z bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta. Uprzejmy, kulturalny odpowiada nawet na głupawe pytania ;) POLECAM

Opinia dodana przez: Kelly

lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
Elbląg

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Opinia dodana przez: Anye

lekarz Jolanta Hewelke-Pałko

Kardiolog

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

lekarz Witold Pokojski

Kardiolog   (+3 więcej)

None
Al. KEN 83/85

Najgorsza wizyta w życiu. Lekarz, który lekceważy zdanie pacjenta, nie słucha go.
Obraża się wręcz, gdy pacjent sam próbuje ...

Obraża się wręcz, gdy pacjent sam próbuje powiedzieć co mu dolega.
Po wizycie nie wiadomo do końca co robić.

Opinia dodana przez: pacjent
Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

lek. med. Ewa Domańska

Kardiolog

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek