Kardiolog

Wolny termin: 30 Maj o 13:15. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 30 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

dr n. med. Aldona Browarek

Internista, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Wolny termin: 28 Maj o 13:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: 28 Maj o 15:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek

Wolny termin: 28 Maj o 15:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa