Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Kardiolog Ostrów Wielkopolski

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Stanisław Dobrzycki

Internista, Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjenta, cierpliwość wobec starszych osób, dokładne tłumaczenie choroby i sposobu jej leczenia. Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie. Bardzo sympatyczny.

lekarz Marek Zieliński

63-400 Ostrów Wielkopolski

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Agnieszka Trawczyńska

Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wspaniała pani doktor, bardzo uprzejma, ma świetne podejście do pacjenta,,swietny kontakt i posiada dużą wiedzę medyczna. Z całego serca dziękujemy serdecznie pani doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata Renzo

lekarz Janusz Tarchalski

Zakład "MEDYK-DENT"
Sienkiewicza 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan Doktor Tarchalski to wspaniały człowiek, doskonały lekarz, dociekliwy i bezinteresowny. Profesjonalnie i z ogromną empatią podchodzi do każdego pacjenta. Oddział kardiologiii w ostrowskim szpitalu to cudowne miejsce ze wspaniałą atmosferą i czułym podejściem do każdego chorego Jestem wdzięczny za uratowanie życia. Wielki szacunek dla Pana Doktora ♥️
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Zielinski

Ostrów Wielkopolski

Dr.Marek Zieliński to specjalista który przeprowadził skomplikowany zabieg dzięki temu mogę funkcjonować i swobodnie się poruszać chwała Mu za to że pomaga również innym chorym.Jest Pan super człowiekiem .Pacjent Janek

lekarz Paweł Czaja

63-400 Ostrów Wielkopolski

Na wizytę prywatną trzeba czekać ponad pół roku, na zlecone przez lekarza dalsze badania (prywatnie) również ponad pół roku. Wizyta, mimo iż przeprowadzona w uprzejmej atmosferze, nie przebiegła jak powinna - brak stosownego wywiadu, żadnego ostrzeżenia przed zapisanymi lekami, po których wystąpiły silne skutki uboczne, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Jak się okazało potem, skutki te występują bardzo często. Uważam, że problem, z którym przyszłam na wizytę (ponownie po 2,5 roku) został ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ryszard Wysocki

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wiele zawdzieczam temu lekarzowi. Dzięki jego szybkiej decyzji właściwie jestem wsród żywych. Zlecił wiele badań i postawił szybka diagnozę. Skierował mnie do szpitala, gdzie przeprowadzono wszelkie możliwe badania i rozpoczęto szybkie leczenie. Mam do tego lekarza pełne zaufanie. Czasami jest dla mnie kardiologiem i terapeuta jednocześnie. Systematycznie korzystam z jego pomocy i mam pełne zaufanie . Może w jego postawie brakuje komuś uprzejmości i miłych słowek, ale są konkrety i ...

lekarz Paweł Nowinka

Internista, Kardiolog

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo słaby pseudolekarz uciekajcie bo skończycie w kostnicy szkoda że skala ocen jest od jedynki.Wszyscy dobrzy lekarze uciekli z umieralni szpital jak z trzeciego świata żenada poziom leczenia dno dna
Opinia dodana przez: wojtek

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 7

lekarz Grażyna Borej-Nowicka

lekarz Maciej Gamski

Kardiolog

Zespół ZakładówOpieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim- Lecznictwo Stacjonarne
Limanowskiego 20/22