Lekarze Kardiolog Poznań

dr Michał Waśniewski

Medyczne Centrum Hetmańska
Hetmańska 55/1
60-218 Poznań

Bardzo polecam Pana Doktora! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo uprzejmy, konkretny lekarz. Trafna diagnoza i błyskawiczna pomoc.
Opinia dodana przez: Natalia

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Błaszyk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr. hab. med. Krzysztof Błaszyk
Gajowa 3
Poznań

Serdecznie dziękuję profesorowi K. Błaszyk za wykonanie krio ablacji ! Zabieg przebiegał spokojnie , bezboleśnie i skutecznie o tym świadczy poprawa mojego oddychania i mała reakcja na bardzo słaby wysiłek . Profesor Błaszyk to nie tylko bardzo dobry i z powołania kardiolog ale również wspaniały człowiek poświęcający wiele czasu swoim pacjentom, przygotowuje plbardzo zrozumiale i dokładnie ich do zabiegu . Po takich wykładach trudno mieć obawy i i wątpliwości jest ...
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lekarz Marek Poniżyński

lekarz Marek Poniżyński

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak
Leczę się u Pana Profesora już 8 rok .Trafiłam tam po rozległym zawale .Bardzo cenię Pana Profesora nie tylko za to ,ze jest profesjonalistą w dziedzinie medycyny ,ale tez super cierpliwym Człowiekiem i bardzo skromnym czasami zaniepokojona moją chorobą zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się nawet z maleńkim zniecierpliwieniem ze strony Pana Profesora odpowiada na wszystkie moje pytania nawet te " głupiutkie " Bardzo dziękuje ,ze Pan jest ...
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Polecam wizytę u Pani doktor rodzicom małych pacjentów. Skrupulatnie sprawdziła serduszko naszej kilkumiesięcznej córki. Jest przy tym ciepłym człowiekiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. U Pani doktor nie ma pośpiechu i wszystko cierpliwie tłumaczy. Lekarz z powołania. Wizyta na nfz
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Antoni Jędrusek

Głogowska 133
60-244 Poznań

Najlepszy z lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Rzeczowy i konkretny, a przy tym nie pozbawiony poczucia humoru.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Leonard Kraśnik

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Od ponad 20 lat choruję na serce. Jednak od ponad 10 lat jedynym Kardiologiem, któremu ufam jest Dr. Leonard Kraśnik. dzięki jego podejściu do pacjenta, oraz doborowi leków funkcjonuję bez większych problemów. Pozdrawiam, polecam wszystkim takich Medyków.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Sokólski

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. med. Anna Tomaszewska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Aldona Siwińska

Kardiolog, Pediatra

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Elżbieta Walkowiak

Żeromskiego 30a
Poznań

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stefan Wołoszczuk

60-162 Poznań

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Włodzimierz Rafiński

I-kar Sp. z o.o.
ulica Za Bramką 12 A/6
61-842 Poznań

Wspaniały lekarz bardzo mądry człowiek ma ogromną wiedzę w dziadzinie kardiologii.Potrafi szczegółowo opisać rodzaj choroby i przebieg jej leczenia ➖ zawsze znajdzie czas by porozmawiać z pacjentem.polecam
Opinia dodana przez: wiola

lekarz Igor Jeremicz

VASOMED
Na Szańcach 11a
Poznań

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Agnieszka Graczyk - Szuster

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani doktor dużo czasu poświęca pacietowi można mieć do pani doktor pełne zaufanie dużo szacunku dla pani Agnieszki Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hanna Wachowiak-Baszyńska

Głuchowska 31
60-101 Poznań

Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Anna Mytko-Krzywkowska

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Bardzo miła , duze podejście do pacjenta.

lekarz Barbara Strzyżewska

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

To prawdziwy lekarz z powołania. W błyskawicznym tempie pzreprowadziła diagnostykę w szpitalu, a już po uzyskaniu diagnozy (która nie była zbyt wesoła) dobrze pokierowała mnie dalej. Będąc w szpitalu czułam się dobrze zaopiekowana. Polecam wszystkim tą Panią Doktor. A. G.
Opinia dodana przez: Aleksandra