Kardiolog W Okolicach Rudnik Nad Sanem

gen. Okulickiego 4 lok. 1
37-450 Stalowa Wola

Lekarz z powołania i wysokiej klasy fachowiec - polecam wszystkim.

Lekarz z powołania i wysokiej klasy fachowiec - polecam wszystkim.

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Polecam, lekarz jakich mało. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie ponagla, dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zastanowi się nad danym przypadkiem, a nie postępuje szablonowo.

Centrum Medyczne "MEDYK"
Jagiellońska 30
35-025 Rzeszów

Bardzo miły,życzliwy i uprzejmy lekarz.Mimo mojego strachu przed aortografią Pan doktor wykonał mi ją bezboleśnie z wjatkowym wyczuciem i delikatnością.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i z niezwykłą cierpliwością i uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie.Uśmiech oraz wszystkie małe gesty sprawiały, że pobyt w szpitalu i związane z tym cierpienie i niewygody, były dużo łatwiejsze do zniesienia.Na szczególna pochwałę zasługuje fachowość i empatia Pana dr Wojciecha Stecko-tak wyjątkowego specjalisty-kardiologa,oddanego swojej pracy i pacjentom.

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Stalowa Wola

Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Jest to lekarz pisane przez duże "L" człowiek z powołania, a przede wszystkim - przepraszam że użyję takiego określenia rzemieślnik znający swój fach wizyta u Niego to nie tylko wypisanie recepty na dane schorzenie , ale kompleksowe spojrzenie na cały organizm i szczegółowa diagnostyka wszystkich "podzespołów". Polecam z bólem serca ( w przenośni )ponieważ wszyscy będą chcieli leczyć się u Niego, a tym samym ja będę miał wiekszy problem z dostępem do profesjonalego podejścis do mojego zdrowia.

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję

Opinia dodana przez: Jerzy

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch
Kardiolog Rudna Mała dr n. med. Witold Mazur

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

Przychodnia Nr 2
Popiełuszki 2
37-450 Stalowa Wola

Byłem pod opieką pani doktor od 1995 do 2006 roku gdy pracowała w Szpitalu w Stalowej Woli. Mam zaawansowaną wieńcówkę Dzięki jej opiece mogłem uprawiać tyrstykę rekreacyjną. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem doprze sprwującym opiekę medyczną. Niestety polityka redukcyjna specjalistów prowadzona przez obecnądyrekcję spowodowała, że stradciłewm dostęp do fachowej opieki medycznej. Ta polityka dotyczy również lekarzy innych specjalności. Taki jewt efekt gdy placówką medyczną zarządza AGRONOM a nie MEDYK.

Opinia dodana przez: pisiman52 abacusps

Paderewskiego 14
37-420 Nisko

Lekarz umiejacy rozmawiac z pacjentem. Jestem jego pacjentem od 2 lat.Dzieki niemu moge dzisiaj napisac ten komentarz.Jest lekarzem ktoremu zalezy na pacjencie.Lekarz godny polecenia.