Filtruj terminy

{'id': 17055, 'name': u'Sosnowiec'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 17055, 'name': u'Sosnowiec'} Internista
                                       dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz leczy mnie po zawale już 25 lat z dobrym rezultatem. Pomógł mi bardzo w trudnych momentach mojej choroby i nadal zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Mariusz Drabik

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Dziś pierwszy raz byłam u Pana doktora . Lekarz z powołania! Super lekarz nikt skrupulatny , dokładny. Oby więcej było takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Pacjenkta

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Andrzej Rudnik

41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu ...

lekarz Mariola Nowak

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Jestem pod wrażeniem kompetencji. Konkretnie, rzeczowo i co naważniejsze, skutecznie. Mam przekonanie, że bardzo dobrze trafiłem i nadzieję, że już nigdzie indziej nie przyjdzie mi szukać.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

Kardiolog, Internista

41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Magdalena Miczko

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Małgorzata Kocot-Styn

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Wysoka 13/152
41-200 Sosnowiec

Znakomita Pani doktor kompetentna, rzeczowa, bardzo cierpliwa do pacjentów ,wydaje trafne diagnozy ,polecam każdemu
Opinia dodana przez: Irena

dr Lucyna Biela-Chadzińska

Kardiolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu. Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Polecam serdecznie, Alicja G.

lekarz Andrzej Hoffmann

41-200 Sosnowiec

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Agata Gruszka

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Korzeniowska

dane nieaktualne
Kilińskiego 42
Sosnowiec

Jestem młodą osobą. Po ataku tachykardii zapisałam się na wizytę do Pani dr Korzeniowskiej. Już po pierwszej wizycie zastosowała leczenie, które bardzo szybko postawiło mnie na nogi. Nie żal ani złotówki wydanej i tego lekarza. POLECAM!!!
Cudowny lekarz , jako pierwszy mnie zdiagnozowal, zrobił zabieg i mogę żyć normalnie. Bardzo miły i sympatyczny człowiek! Wcześniej leczylam się u 3 kardiologow wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega pomimo, iż w wieku 25 lat tracilam przytomność, miałam problemy z oddychaniem i serce walilo mi jak oszalałe.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Tomasz Pawłowski

Sosnowiec

Bardzo oddany swej pracy lekarz.Budzi zaufanie już na wstępie.Interesuje się pacjentem (pod względem medycznym),pyta o wszystko co istotne i potrzebne do diagnozy.Zleca wszystkie niezbędne badania.

dr n. med. Marek Kondys

Sosnowiec

Najlepszy kardiolog z jakim sie spotkalem...jezeli chodzi o wiedze i umiejetnosci..P Doktorze wiele wiele lat zdrowia i zycia...Aby dac jeszcze innym potrzebujacym skorzystac z Pana pomocy.
Opinia dodana przez: Wiesiek

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

41-200 Sosnowiec

Witam Pani doktor nie posiada szacunku co do czasu oczekiwania pacjenta na umówioną wizytę. Pani w rejestracji wertuje gazetę a powinna dzwonić do pacjentów jeżeli jest duża tzw. obsuwa czasowa… a nie tłumacząc się że nie otrzymała wytycznych od Pani doktor… I na dodatek są przyjmowani pacjenci z poza kolejki. Mało profesjonalne jest podczas przyjmowania pacjenta udzielania informacji telefonicznej osobie trzeciej a pacjent i pacjenci na poczekalni tracą swój czas. ...

lek. med. Andrzej Prokop

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Wspaniały lekarz, dociekliwy, szukający do skutku. Sekretny diagnosta, spokojny i rzeczowy. Wyjaśnia co i jak, poprowadzi prawie za rękę. Jak się stosujesz do zaleceń, będzie dobrze. Jestem po zawale serca już 3 rok i dzięki Panu doktorowi wyniki są lepsze niż przypuszczaliśmy. Z czystym sumieniem polecam dr.Prokopa.

lekarz Lucja Kieras-Deżakowska

Małachowskiego
41-200 Sosnowiec

Moja babcia leczyla sie u Pani Dr 15lat prywatnie... jest po dwoch zawalach i przez te 15lat chodzila z blokiem na sercu, ktory Pani Dr usypiala... nie zwracala uwagi na to na co babcia narzeka, leki miesiecznie kosztowaly ok 400zl.. plus koszt wizyty ok 150zl miesiecznie, pomijajac fakt ze nie leczyly lecz 'usypaly' w bardzo ciezkim stanie zabralam babcie do Anglii gdzie od razu zmienili jej leki zrobili zabieg i ...

lekarz Marcin Świerad

41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.