Filtruj terminy

Lekarze Kardiolog Tarnów

lekarz Dariusz Rajch

ulica Makuszyńskiego 7
33-100 Tarnów

Polecam dr Rajcha jako bardzo dobrego kardiologa. Empatia i kompleksowość podejścia do pacjenta powoduje, że wizyta nie jest stresująca nawet dla pacjenta w podeszłym wieku. Przy tym właściwa diagnoza i trafność leków to potwierdzenie kompetencji dr. Rajcha.
Opinia dodana przez: Alina

dr Barbara Stanula

N ZOZ Centrum Medyczne Eskulap
ulica M. Dąbrowskiej 24
33-100 Tarnów

Pani dr Barbara jest naprawdę b. dobrym fachowcem. I do tego normalnym, bez fochów i dąsów. Nadto zawsze dokładnie zbada, doradzi, dobierze badania i skuteczne leki. Polecam ją z całego serca sercowcom. Tacy wszyscy powinni być lekarze.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Bogusław Derlaga

33-100 Tarnów

Lekarz-profesjonalista, konkretnie i rzeczowo przedstawia problem, potrafi wesprzeć słowem. Polecam! Chwalę personel medyczny oddziału kardiologii inwazyjnej, której pan doktor jest ordynatorem. Wdzięczna pacjentka, Barbara

lekarz Ewa Jasielska

Szpital Specj. im T Szczeklika
33-100 Tarnów

Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami,wiedzą zawodową,kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu.Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor Ewa Jasielska.Z wyrazami wdzięczności - były pacjent OIOM.

Mariusz Czyżycki

ulica Siewna 9
33-100 Tarnów

Prawdziwy lekarz z powołaniem, polecam.

lekarz Jacek Legutko

33-100 Tarnów

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jacek Juza

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

bardzo dobry kardiolog, wielka znajomosc chorob serca i bardzo duze doswidczenie w zakresie leczenia . jestem bardzo wdzieczny za pomoc udzielona mi przez pana doktora pierwszu raz 13 lat temu, pacjent rafal.

lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Internista, Wizyty domowe

cENTER-mED
Tarnów

najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Maciej Żabówka

Centrum Diagnostyczno Kliniczne
ul. Lwowska 197
33-100 Tarnów

Jako kardiolog Ok ale nie polecam leczyć się u tego Pana na nadciśnienie w moim przypadku zupełnie nie trafił z lekami . Pomogła mi Pani Dr. Patrycja KOSIŃSKA.

dr n. med. Marek Skura

33-100 Tarnów

Jednym słowe..doskonały lekarz..chodziłem z arytmią 4 lata wizyty na NFZ...zmieniłem lekarza na pana dr.Marka i od czterech lat nie mam już arytmii...dalej chodzę na wizyty kontrolne i nie polecam chodzić na placówki NFZ bo niestety ale lekarze nie leczą tylko tłumią chorobę...
Opinia dodana przez: Mirek B.

Semir Smida

33-100 Tarnów

Super lekarz boli tylko to że opinie psują osoby z anonimowego konta czyli z konkurencji . Pan doktor pomógł zarówno mi jak i osobom z mojego otoczenia.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Krupa

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Pani Ordynator to kompetentna ,ciepła i spokojna Osoba. Zajela się mną w sposób oddany pacjentowi, dzięki temu czlowiek odzyskuje wiarę w lekarzy, Pani Ordynator-dziękuje za opieką, fachowosc, kompetencje i dobre słowo!

lekarz Krystyna Moskal

Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Internistyczny
Wola Rzędzińska 413E
33-150 Tarnów

Najgorsza Pani doktor z jaką miałam styczność, nie uprzejma i bardzo arogancka. Gdy chciałam porozmawiać o stanie zdrowia pacjenta usłyszałam że jest już trzy godziny po pracy, i nie wyszła z gabinetu. Po kilku minutach pani doktor wyszła gdybym jej nie zatrzymała przeszła by koło mnie jak gdyby nic. Podczas rozmowy była cyniczna, nieuprzejma i wyniosła. Nie informuje dokładnie o stanie zdrowia pacjenta. W kartotece Pani doktor zapisała coś innego ...

lekarz Aleksandra Włodarz

33-100 Tarnów

Chodzłam do niej kilka lat, jak na początku leczenia zapisała mi leki, to przez cały czas ich nie zmieniła, chociaż się czułam coraz gorzej. Wogóle nie daje skierowań na żadne badania, tylko ekg robi w gabinecie. Dobrze że się przeniosłam do innego lekarza, leki mi zmienił i już się czuje lepiej, i daje skierowania na echo, holtera. Ta doktor mi nie uwierzyła że się bardzo słabo czuję,zrobiłam sobie badanie na ...

lekarz Wiesław Banaś

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz
                                       prof. dr hab. n. med. Tadeusz Przewłocki