Filtruj terminy

{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Internista
                                       dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Eugeniusz Piłat

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3

{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Kardiolog
                                       lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena

dr Irena Liszka

Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Tomasz Kowalski

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Hoffmann

43-100 Tychy

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

43-100 Tychy

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz
Lekarz godny polecenia Kompleksowe badanie - skuteczne i profesjonalne leczenie Tłumaczy chorobę . Odpowiednie zalecenia dla pacjęta .

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

Hanna Winiarska-Prochaczek

Prywatna Klinika Kardiologii
Tychy

super lekarz. profesjonalne podejście i leczenie Idealna diagnoza i dobór leków . Polecam całym sobą
Opinia dodana przez: a

lekarz Andrzej Lewicki

43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

dr n. med. Witold Orszulak

Orbimed
43-100 Tychy

Lekarz z powołania,najlepszy specjalista dziękuję za opiekę medyczną wieloletnią.Pan doktor jest kompetentny, podejście do pacjenta rewelacja.
Opinia dodana przez: joanna

lek. med. Rafał Nowak

American Heart of Poland SA
ul.Edukacji 102
Tychy

Dziękuję za poradę 9 sierpnia . Po miesiącu jest OK .Pokażę się do kontroli za dwa miesiące . Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: kazimierz stępniewski

dr n. med. Tadeusz Wilk

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Lekarz cierpliwy do pacjenta, zawsze pomocny. Plus bezcenna cecha - doświadczenie. Pozdrawiam, Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

prof. dr hab. n. med. Fryderyk Prochaczek

Prywatny gabinet lekarski
Tychy

Najleprzy Specjalista jakiego znam. Dziękuję za wszystko !!! Pozdrawiamy serdecznie Mirek Jezela z rodziną
Opinia dodana przez: Miroslaw Jezela

dr n. med. Maciej Finik

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Czytając opinie o dr. Finiku jedynie co mogę powiedzieć to absolutnie się z nimi nie zgadzam. Doktor jest bardzo uprzejmy, miły, dowcipny. Wytłumaczył mi prostym językiem co mi dolega i jak można mi pomóc. Ma cudowne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Urszula Urbanowicz

43-100 Tychy

Świetny lekarz i bardzo dobry specjalista, trudno teraz o dobrego lekarza a pani doktor zalicza się do tych nielicznych. Konkretnie i fachowo przedstawiła mi moje schorzenia i omówiła ich tematykę, omówiła leczenie oraz wszystkie zagrożenia wiążące się z moimi chorobami. Jest miła i uprzejmą osobą która chętnie rozmawia i udziela odpowiedzi na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: Sylwia Nowak

Jacek Wojewódka