warszawa kardiolog

lekarz Jolanta Hewelke-Pałko

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

lekarz Witold Pokojski

Kardiolog   (+3 więcej)

None
Al. KEN 83/85

Najgorsza wizyta w życiu. Lekarz, który lekceważy zdanie pacjenta, nie słucha go.
Obraża się wręcz, gdy pacjent sam próbuje ...

Obraża się wręcz, gdy pacjent sam próbuje powiedzieć co mu dolega.
Po wizycie nie wiadomo do końca co robić.

Opinia dodana przez: pacjent
Wolny termin: 24 Maj o 12:00. Sprawdź inny.

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: 24 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Warszawa dr n. med. Marek Chmielewski

dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Doskonały lekarz, cudowny człowiek. Jeśli chodzi o sztukę lekarską fachowiec w każdym calu, doskonały diagnostyk i lekarz, a przy tym wspaniały człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, posiadający umiejejętność słuchania i udzielania kompetentnych odpowiedzi.

Opinia dodana przez: Urszula
Wolny termin: 25 Maj o 10:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Alicja Solik-Tomassi

Kardiolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Myślę, że wysokie kompetencje i zainteresowanie pacjentem dr Solik rekompensuje długi czas oczekiwania przed gabinetem. Zawsze, gdy wychodziliśmy od dr mieliśmy poczucie pewności, że wszystko będzie dobrze. Konkretna i zdecydowana w zaleceniach co w przypadku trudnych sytuacji (a w ciągu 26 lat ze sztuczną zastawką mitralną było ich kilka) było dla nas bardzo ważne. Polecam.

Opinia dodana przez: Jagoda