Filtruj terminy

lekarz Tomasz Zieliński

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

lekarz Wanda Poszwińska-Młynarczyk

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Leszek Pawłowski

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Paweł Świątek

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Monika Grzęda

Kardiolog, Internista