Lekarze Kłodzko

mgr Michał Nalborski

Dietetyk

Wojska Polskiego 16 gab.2
Kłodzko

Polecam z całego serca dzięki Panu Michałowi zmieniło się moje życie dzięki dobranej diecie zmieniłam sposob odżywiania i schudłam 20 kilo

lekarz Magdalena Bolanowska-Śliwka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
57-300 Kłodzko

Z wielkim wyczuciem pani doktor podeszła do badania mojej nastoletniej, niepełnosprawnej intelektualnie córki. Dała jej czas na wyciszenie się, była delikatna w trakcie badania. Potem poświęciła mi czas na rozmowę dotycząca zdrowia dziewczynki. Dziękuję 😊
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Paweł Tomaszewski

Kardiochirurg

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

dr Michał Lesniak

Chirurg naczyniowy

Pro Diagno
Harcerska
Kłodzko

Bardzo gorąco polecam Doktora. Miły sympatyczny, konkrety, pomocny oraz znający się na swojej pracy.

lek. dent. Michał Chrobak

Prywatny Gabinet Lekarski
Rodzinna 79 A
57-300 Kłodzko

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Agnieszka Seroka

57-300 Kłodzko

Neurolog naprawdę rewelacja polecam z czystym sumieniem!!! Opieka nad teściem znakomita!! Poświęca 10000% uwagi Wyrozumiała.. więcej takich lekarzy....
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aneta Tutak

Neurolog

57-300 Kłodzko

Postawna miła uprzejma super doktor,polecam przyszłym pacjęntą uprzejmość pani neurolog sprawia iż ponownie chce się do ponownej wizyty
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Marzena Dudek

kłodzko
57-300 Kłodzko

Najlepszy stomatolog dla dzieci! Mój syn chodzi do dentysty z przyjemnością, mimo znieczuleń i częstego borowania, nigdy się nie zniechęcił do kolejnych odwiedzin u pani doktor;)
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Agata Bartkowicz

57-300 Kłodzko

Niesamowita empatia i podejście do pacjenta!! Polecam 100% Wspaniały człowiek, który wytłumaczy i pokieruje! Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Agata Wrońska-Kocąb

Lekarz rodzinny, Internista

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

Mój lekarz rodzinny oraz całej mojej rodziny . Polecam wszytkim mieć takiego lakarza jak nasza Pani dr

lek. dent. Sylwia Chromińska-Szebla

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Moja dentystka, i nie mam zamiaru jej zmieniać:)
{'id': 22959, 'name': u'K\u0142odzko'} Hepatolog
                                       lekarz Marcin Czerwony

lekarz Marcin Czerwony

Hepatolog, Choroby zakaźne

IN-MED Glos Magdalena
Rodzinna 101
57-300 Kłodzko

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Aleksander Rola

57-300 Kłodzko

Polecam Pana Doktora za zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, wszystko wyjasnione w sposob zrozumialy. Udzielil fachowej pomocy. Jestem bardzo zadowolony i życzę wszystkim żeby trafiali pod skrzydła takich lekarzy jak Pan Doktor.

lekarz Henryk Stachura

Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

Maciej Załuski

Masażysta, Wizyty domowe

MANUS-MED
Kłodzko, Wrocław
Kłodzko

Pan Maciej, jest osobą która wzbudza pełne zaufanie od samego początku współpracy. Jest rzetelny i bardzo dokładny, co w tym zawodzie jest niezbędne. W ciągu kilku wizyt wyleczył mnie z bólu kręgosłupa, który u mnie, jest następstwem pracy siedzącej. Nie boję się polecać tej osoby. Można dzwonić. Sylwia R.

lekarz Barbara Bobula

Dermatolog

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Pani Doktor jest specjalistką godną polecenia, ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Właściwe rozpoznanie problemu oraz dobór leków, dzięki czemu problemy zdrowotne szybko mijają.

lekarz Teodor Tutak

Internista, Lekarz rodzinny

Bukowa 10
57-300 Kłodzko

Lekarz kompetentny w swoim zawodzie ,bardzo uprzejmy,gdyby wszyscy lekarze byli takimi profesjonalistami to spoleczenstwo nie narzekaloby na sluzbe zdrowia.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Henryka
{'id': 22959, 'name': u'K\u0142odzko'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

Psychiatra

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza