Klopoty Ze Stworzeniem Trwalego I

Wolny termin: 29 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Psycholog Konin mgr Maria Imbierowicz

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria to spokojna, ciepła i otwarta kobieta, terapia prowadzona przez nią dała mi siłę, czuję się coraz lepiej i dostrzegam pozytywne zmiany w moim życiu. Bardzo dziękuję Pani Mario!

Opinia dodana przez: Ewa

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Łukasiewicza 4/15
Oświęcim

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

Opinia dodana przez: Ewa
Psychoterapeuta Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Psychoterapeuta, Psycholog

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Psycholog dziecięcy  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Kamil
Psychoterapeuta Poznań mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami

Marta Widera-Kędryna

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Opinia dodana przez: Anna
Psychoterapeuta Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Psycholog Kluczbork mgr Aleksandra Ratajczak

Gabinet Psychologiczny
ul. Zamkowa 6
46-200 Kluczbork

Polecam Panią Aleksandrę oraz Jej metody terapeutyczne. Jest dobrym psychologiem, miłą osobą, potrafiącą wysłuchać pacjenta. Jako terapeuta wykazała dużo zrozumienia i cierpliwości. Pomogła mi w trudnych chwilach życia. Dziękuję!

Psychoterapeuta Wrocław mgr Sebastian Szczepanowski

mgr Sebastian Szczepanowski

Psychoterapeuta, Pomoc psychologiczna

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
ul. Tęczowa 78a/3a
50-502 Wrocław

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu ...

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Opinia dodana przez: Marcin i Kasia