Lekarze Konstantynów Łódzki

Psychiatra

Keller&Gmiński Gabinet Psychiatryczny
Słowackiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Leczę się u Pani dr R.Keller od kilku lat na nawracającą depresję . Mam pełne zaufanie do P. Dr . Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem jest życzliwa i empatyczna. Trafnie ustawia leczenie które w niedługim czasie poprawia samopoczucie pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 41429, 'name': u'Konstantyn\xf3w \u0141\xf3dzki'} Psychiatra
                                       dr Bartosz Gmiński

dr Bartosz Gmiński

Psychiatra

Keller&Gmiński Gabinet Psychiatryczny
Słowackiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Doktora znam od półtora roku. Mam wysokie wymagania co do lekarzy, ale on spełnia je bez zarzutu. Jest spokojny i opanowany. Posiada wysoką kulturę osobistą i dużą wiedzę fachową. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w prowadzeniu rozmów z pacjentami. Jego spokój udziela mi się i ułatwia logiczne myślenie oraz odpowiadanie na pytania. Zadaje konkretne pytania, ale z dużym taktem. Nie czuję się przed nim skrępowana, co mi się ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Wojciech Baranowski

Łódzka 87
95-050 Konstantynów Łódzki

Najlepszy pediatra jakiego znam! Podejście do dzieci ma niesamowite. Po pierwszej wizycie widać, że nie pieniądze a dobro dziecka jest najważniejsze w przeciwieństwie do innych lekarzy prywatnych. Krótko mówiąc jest najlepszy !!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ola Hofman

Neurolog

Piłsudskiego 16
95-050 Konstantynów Łódzki

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Katarzyna Kieszkowska

Psycholog

"SYNERGIA" Pracownia Psychologiczna Katarzyna Kieszkowska
95-050 Konstantynów Łódzki

Polecam Panią Katarzynę jako bardzo kompetentną specjalistkę. W trakcie terapii otrzymałam oczekiwane wsparcie, zrozumienie i akceptację oraz proces pozwalający mi rozwiązać problemy. Dzisiaj jestem szczęśliwszą osobą i bardziej świadomą. Cenię sobie nie tylko proces terapii u Pani Katarzyny, ale także relację i zaufanie jakie potrafiła w tracie zbudować.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Raźniewski

Centrum Medyczne OLMED
marsz. Józefa Piłsudskiego 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł . A samopoczucie na początek to już coś.
Opinia dodana przez: Janusz U.

lek. wet. Karolina Kondal

Weterynarz

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych
95-050 Konstantynów Łódzki

Gorąco polecam Panią Karolinę. Jest weterynarzem z powołania, bardzo cierpliwa, miła, zakochana w zwierzakach. Jako jedyna umiała okiełznać mojego kota, który pod wpływem stresu robi się agresywny i nieprzewidywalny. Swoich małych pacjentów nie traktuje przedmiotowo, a właścicielom wszystko tłumaczy, przedstawia różne opcje. Wielka szkoda, że nie pracuje już w Lecznicy Braci Mniejszych w Konst., gdzie była jedynym takim specjalistą!

lekarz Radosław Lebiedziński

Przychodnia
mjr. Henryka Sucharskiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Święcicka

PRZYCHODNIA
8 Marca 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Polecam! Profesjonalne podejście, dociekliwość, wszystkie objawy brane pod uwagę, trafne diagnozy, leczenie.

Zofia Janiszewska-Bułka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Konstantynowie Łódzkim
95-050 Konstantynów Łódzki

bardzo dobry lekarz wyjątkowa osoba juz takich brakuje ,przedewszystkim człowiek i pacjent na pierwszym miejscu fachowosc i kompetencje cechuja osobe pani doktor

lekarz Juliusz Kamerys

Ułanów 22
95-050 Konstantynów Łódzki

Najlepszy lekarz jaki spotkałam. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, niczego nie bagatelizuje . Jak trzeba od razu kładzie do szpitala

lekarz Marta Piaszczyk

Skrzydlata 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Bardzo profesjonalny i szczegółowy opis . Pani doktor poświęca dużo czasu nad każdym zdjęciem. Na podstawie opisu zrobionego przez dr Piaszczyk nawet lekarz pierwszego kontaktu może wdrożyć leki zanim przyjmie lekarz specjalista .
Opinia dodana przez: Emilia

Maria Malanowicz-Mazik

Gabinet Lekarski
95-050 Konstantynów Łódzki

Świetny, doświadczony fachowiec, a przy tym bardzo uprzejma i ciepła osoba. Lekarz, dla którego liczy się przede wszystkim dobro pacjenta i zdrowie jego zębów. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Anna K.

lek. dent. Aneta Grabska-Ulas

Kopernika 23
95-050 Konstantynów Łódzki

bardzo sympatyczna pani doktor Ulas bardzo dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko szczegółowo na czym bedzie polegac leczenie itd.Bardzo wszystkim polecam każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na twarzy i zapewniam ze do innego lekarza nie pójdzie Pani doktor robi to z powołania i z wielkim sercem Goraco pozdrawiam
Opinia dodana przez: HALINA P.

lekarz Maria Winiecka-Górniak

Zgierska 13 lok. 14
95-050 Konstantynów Łódzki

Znakomity pediatra i cudowny człowiek. Moja córcia miała przewlekły kaszel, który mimo wielu konsultacji nie przechodził. Do Pani doktor trafiliśmy przypadkiem – najszczęśliwszym. Pani dr. szczegółowo zbadała moje dziecko, wypytała o wszystkie objawy, z uwagą wysłuchała także małego pacjenta, dokładnie omówiła możliwe przyczyny i poradziła jak postępować. Skierowała nas na badania a potem do specjalisty - który potwierdził diagnozę i zaczęliśmy się leczyć. Dziękujemy. Od tamtej pory minęły prawie dwa ...
Opinia dodana przez: mama Mai

lek. dent. Adrian Strzecki

Stomatolog, Ortodonta

Przychodnia
Zgierska 37a
95-050 Konstantynów Łódzki

Bardzo dobry ortodonta, mój syn uwielbia wizyty u pana doktora. Wszystko przebiega zawsze szybko sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

lekarz Marcin Faflik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Tuwima 2
95-050 Konstantynów Łódzki

Lekarz godny polecenia. Miałam operację 6 lat temu i do dziś wszystko jest w porządku. Bardzo profesjonalny lekarz i przy tym bardzo ciepły. Dziękuję bardzo

lek. dent. Marzena Chilimoniuk

Piłsudskiego 16
95-050 Konstantynów Łódzki

Pani doktor leczy mnie i dzieci. Bardzo wrażliwa na potrzeby pacjentów. Wykazuje dużo cierpliwości, szczególnie wobec dzieci. Bardzo skrupulatnie tłumaczy zasady leczenia. Absolutnie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Anita Szczerba

PRZYCHODNIA
8 Marca 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Dr. przy każdej wizycie robi badanie ginekologiczne, zawsze dokładnie mówi co robi i po co. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania co jest plusem, jednak przekłada się na długość oczekiwania w kolejce. Jedynym minus to taki, że Dr. osyła na usg do innych placówek mimo, że posiada usg w gabinecie. Podejżewam, że w tej dziedzinie jest najsłabsza i mam ku temu podstawy tak myśleć.

lekarz Paweł Kubiński

Przychodnia Centrum Wielospecjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej
Pl. Kościuszki 10A
95-050 Konstantynów Łódzki

w dniu 12 11 2020 r pan doktor wszczepił mi kardiowerter - defibrylator serca zabieg odbył się bezproblemowo . bardzo uprzejmy i budzący zaufanie człowiek jako lekarz duża fachowość jako specjalista . bardzo polecam jako lekarza ,oraz dziękuje za dobrze wykonaną prace .
Opinia dodana przez: tadeusz