kraków depresja

Wolny termin: 23 Paź o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra   (+2 więcej)

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Psychoterapeuta Kraków mgr Paweł Zaporowski

mgr Paweł Zaporowski

Psychoterapeuta

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
Zbrojów 2
Krowodrza, Kraków

Zmagam się z depresją od kilku lat. Właściwie to leki przestały już działać. Pan Paweł bardzo mi pomógł zrozumieć i wiele zmienić w moim życiu. Dalej uczęszczam do P. Pawła na terapię i widzę zmiany w swoim życiu i czuję siłę by dokonać kolejnych. Jestem mu wdzięczna za pomoc i wiem że przed nami jeszcze troszkę pracy. Polecam pomoc Pana Pawła wszystkim którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami.

Opinia dodana przez: Monika
Psycholog Kraków mgr Marcin Szafrański

mgr Marcin Szafrański

Psycholog   (+2 więcej)

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
Kraków

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta. Moje wizyty przebiegły bezstresowo oraz dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam

Psycholog Kraków mgr Agata Stępień

mgr Agata Stępień

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet psychoterapii
ul. Gertrudy 9, Gabinet 2
Kraków

Pani Agata jest świetnym niezwykle skutecznym psychologiem, bardzo zaangażowanym i dużo jej zawdzięczam, przepracowałyśmy bardzo trudne tematy dla mnie i poukładałam w końcu swoje sprawy rodzinne. Pani Agata jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, pierwsze lody zostają szybko przełamane i łatwo się otworzyć. Dodatkowo Pani Agata skrupulatnie pamięta każdą naszą rozmowę i potrafi delikatnie naprowadzić na taki tor myślenia, żeby samemu zrozumieć swoje emocje i postępowanie. Chodziłam na terapię przez około rok i mogę z całą pewnością powiedzieć, że każde spotkanie czegoś mnie nauczyło. Dziękuję serdecznie!!

Opinia dodana przez: MM
Psycholog Kraków mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Psycholog   (+3 więcej)

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Naprawdę godny polecenia specjalista, widać powołanie w pracy oraz w podejsciu do problemów z którymi przyszłam.

Psychiatra Kraków lekarz Krzysztof Gil

lekarz Krzysztof Gil

Psychiatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Gil
Dębowa 12
Kraków

Pan Doktor, jako pierwszy, tak naprawdę mnie wysłuchał. Usłyszał też to, dlaczego ciągle przerywam przyjmowanie leków, wytłumaczył co i jak działa, na czym tak naprawdę polega moja choroba i dlaczego te leki muszą być na stałe. Dzięki temu od dwóch lat nie miałam żadnego zjazdu, normalnie żyję i pracuję, ogarniam rzeczywistość. Cieszę się , że do neigo trafiłam, bo inaczej pewnie trafiłabym gdzie indziej :(
Doktor Gil nie popędza, jest cierpliwy, dobrze tłumaczy i ma doskonałe wyczucie, polecam całym wyleczonym sercem!

Opinia dodana przez: Halszka
Psycholog Kraków mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

Psycholog   (+1 więcej)

Psychodiagnostyka
Wrzesińska 4/4a
Kraków

Bardzo dobry terapeuta. Dzięki jego pomocy pozbyłem się silnych lęków, które uniemożliwiały mi normalne życie. Szczerze polecam.

Internista Kraków lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Internista   (+3 więcej)

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Pomorska 10/1 tel. 506 047 712
Kraków

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka
Psycholog dziecięcy Kraków mgr Elżbieta Kisiel

mgr Elżbieta Kisiel

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2
Kraków

Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Barbara