Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

kraków staszkiewicz

- 2 lekarzy

lekarz Rafał Staszkiewicz

liczba opinii: 7

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Dr Staszkiewicz operował mi guza mózgu, wyciął wszystko, co trzeba było, nic więcej ;) Bardzo się cieszę, że żyję, i ...

Dr Staszkiewicz operował mi guza mózgu, wyciął wszystko, co trzeba było, nic więcej ;) Bardzo się cieszę, że żyję, i że trafiłam właśnie do tego lekarza. Doktor odpowiada na pytania pacjenta, a jeśli ten nie rozumie, to cierpliwie wyjaśnia. Jest w dodatku człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, serdecznym i empatycznym na tyle, na ile lekarz powinien być. Poza tym stwarza atmosferę bezpieczeństwa, tak, że człowiek czuje się pozytywnie, mimo że sytuacja, w której się znalazł nie jest specjalnie wesoła.
Byłam w wielu szpitalach, ale na Oddziale Neurochirurgi w Wojskowym w Krakowie czułam się wspaniale. Jest tam wspaniała, kameralna atmosfera. Życzę wszystkim zdrowia!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Grażyna Monica-Staszkiewicz

Psycholog dziecięcy

liczba opinii: 7

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży

Kraków

Średnia ocen: 1,4/5

Ten psycholog w mojej opinii postępuje nieetycznie, ponieważ potrafi w napisać na prośbę matki (nie znając nawet ojca dziecka), by ...

Ten psycholog w mojej opinii postępuje nieetycznie, ponieważ potrafi w napisać na prośbę matki (nie znając nawet ojca dziecka), by dziecko odizolować od ojca. To jest działanie dla dobra dziecka???!!! Ta pani sama nie jest logiczna i poukładana, a wydaje się jej, że ma prawo niszczyć komuś życie.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: ArkadiuszCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat