Lekarze Krosno Odrzańskie

lekarz Magdalena Kaczmarek-Kołodziej

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
66-600 Krosno Odrzańskie

Pani doktor kompetentna i rzeczowa, tłumaczenie choroby bardzo czytelne. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Oleg Wełyczko/velychko

66-600 Krosno Odrzańskie

Dzień dobry, doktorze! Ty, jako luminarze nauki, oświeć mnie, ziemski robaku, proszę! Do 10.10.2022 nie mogę zrobić USG I JEST PŁATNE, ale nie mogę umówić się na wizytę przed 26.10.2022! Może nie powinieneś zawracać sobie głowy i po prostu czekać na skrzydłach?! Dziękuję za odpowiedź! Łazebny Władimir!
Opinia dodana przez: Volodymyr Lazebnyi

lekarz Halina Baturo-Śnieg

Prywatny Gabinet Lekarski
Marksa 31
66-600 Krosno Odrzańskie

Skrupulatna, bardzo dokładna i są naprawdę efekty

lekarz Filip Czekała

NZOZ Praktyka Zespołu Lekarza Rodzinnego " ESKULAP " s.c.
Poznańska 9
66-600 Krosno Odrzańskie

Pan dr jest człowiekiem wielkiego serca. Jest świetnym kardiologiem, bardzo kompetentny i zawsze jasno, klarownie tłumaczy pacjentowi. Poświęca pacjentowi czas w sposób konstruktywny i wystarczający. Jest przy tym bardzo miły i uprzejmy. Pan dr Filip Czekała jest kardiologiem godny polecenia. Dziękuję ślicznie za uratowanie życia mojemu mężowi. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Słomińska

Widok 8
66-600 Krosno Odrzańskie

Dobry profesjonalny lekarz - nic dodać nic ująć , zawsze można liczyć na Panią doktor. Do pacjenta podchodzi zawsze po ludzku.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Wojciech Trusz

Cytolog, Ginekolog położnik

Centrum Rehabilitacji mgr Jolanta Szajkowska
Srebrna Góra 1F
66-600 Krosno Odrzańskie

witam bylam dzisaj u p.doktora na wizycie(30.12.19)jestem jak zawsze pod ogromnym wrazeniem p.doktor jak zawsze profesjonalny miły uśmiechniety i żetelny w tym co robi do pacjeta podchodzi jak do człowieka wytlumaczy odpowie na kazde pytanie z całego serca polecam inni lekarze powinni brac przyklad od pana doktora pozdrawiam😁
Opinia dodana przez: ewa skowyra

lekarz Jolanta Kolano

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Pani doktor przez 3 lata kontynuowala zabieg umieszczania spirali bez wykonania usg. Doprowadziło to do torbieli i mieśniaka na skutek czego zostały usuniete wszystkie narządy rozrodcze. Przez wiele lat pobiera pieniadze za wizyty prywatne jednoczesnie od lat nie inwestujac w sprzet ktory posiada w gabinecie. Wystarczyło by chociaz skierowanie na usg raz w roku. Ile jest wart w dzisiejszych czasach ginekolog bez usg? Na pewno nie jest wart waszych pieniedzy ...
Opinia dodana przez: angelika

lekarz Robert Lodziński

1-go Maja 19A
66-600 Krosno Odrzańskie

Zdecydowanie odradzam. Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania leczenia ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Aneta Sandecka

1 Maja 19A
66-600 Krosno Odrzańskie

Bardzo miła i uprzejma. Podchodzi do pacjenta holistycznie, wszystko wytłumaczy, nie kwestionuje podejścia wczesniejszego lekarza, tylko uzasadnia swoje zdanie. Fachowa i kompetentna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Wiesław Mikulski

Poznańska 12
66-600 Krosno Odrzańskie

bardzo dobry okulista.polecam.zostałam dokładnie zbadana.wspomniałam o alergii sezonowej i doktor od razu zainteresował się i przepisał odpowiednie krople do oczu.

dr Adam Kufka

Parkowa 3
66-600 Krosno Odrzańskie

Wg mnie to świetny lekarz ale dość specyficzny, w trakcie wizyty zagaduje na różne tematy, najgorsze jest jednak to stanie w kolejkach gdyż na konkretną h doktor nie umawia.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Monika Tracz-Warzecha

Władysława Łokietka 26
66-600 Krosno Odrzańskie

Mistrzowsko poprowadzona jak za rękę rzez cały okres przebywania pod opieką. Lekarz, którego pomóc uratowała mnie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wiktor Januszko

66-600 Krosno Odrzańskie

U doktora Januszko byłam dwa razy, kiedy przeczytałam tu opinie o nim to wydaje mi się jakby to była całkiem inna osoba. Usiadłam aby właśnie polecić tego lekarza bo chyba pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który nie patrzy na zegarek nie goni, jest bardzo miły, uprzejmy, lekarz do którego mogę przyjść w każdej chwili i zostanę przyjęta a nie odbiję się od drzwi. Wszystko czego chciałam o co ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Cebula

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Jako specjalista jest doskonały,niestety zniechęca pacjentki swoim zachowaniem.

Mieczysław Kasper

Lekarz rodzinny