krotoszyn

Endokrynolog Krotoszyn lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lek. dent. Marta Januszkiewicz

ul. Rybia 3
Krotoszyn

Mimo młodego wieku duży profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.Super wyposażony gabinet z zapleczem RTG.Rozsądne ceny. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Daniel Lubiński

Przychodnia
Wojciechowskiego 3
Krotoszyn

Trafiłam do tego lekarza w Gostyniu z polecenia. Gdy usłyszałam ile ma lat powiem szczerze, że chciałam zrezygnować. Po wizycie byłam jednak w szoku. Nigdy żaden lekarz mnie tak nie potraktował. Zadawał pytania, słuchał, odpowiadał. Zostałam odpowiednio przebadana. Diagnozę postawił, zapisał odpowiednie leki a ja przestałam się męczyć. Polecam.

Opinia dodana przez: Olga

lekarz Bartosz Harasimowicz

Okulista

Zakład
Staszica 26 B
Krotoszyn

Jestem po operacji oka wykonanej przez Pana doktora w Kaliszu, przy ul. Kwiatowej. Po zabiegu - ani śladu. Żadnych komplikacji, żadnej blizny, żadnego bólu - choć spory kawałek powieki wycięty. Sama czasami się zastanawiam...czy ja miałam jakąś operację ?!
Jak to miło móc napisać same dobre rzeczy. A to nie często się zdarza. Profesjonalny, sympatyczny, duża kultura osobista.

Opinia dodana przez: leśna

lekarz Jakub Sikorski

Grzegorzewska 9a
Krotoszyn

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim człowiek!!! Takich ludzi nam potrzeba! Piszę to w imieniu swoim i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Adam Szmigiel

Pediatra

Ogrodowskiego 18
Krotoszyn

Bardzo Dobre podejscie do dziecka,spokoj z jakim bada placzace dziecko nie do opisania,polecam doktora

lekarz Aurelia Dorosz

Pediatra   (+1 więcej)

ul. Wojciechowskiego 3
Krotoszyn

Bardzo dobra lekarka, miła, kompetentna, rzetelna, pomogła nam w problemach z synem, jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy, porad i leczenia.
Polecam

Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Renata Jagła

Stomatolog   (+1 więcej)

Wrzosowa 7
Krotoszyn

Z całego serca polecam panią Renatę. Najlepszy stomatolog jakiego miałam okazje poznać na swojej drodze leczenia zębów.
Pani ...

Pani Renata zna się na tym co robi, jest bardzo miła przez co pacjent czuje się u niej komfortowo. Przechodziłam już u p. Renaty przez plombowanie, wyrywanie, leczenie kanałowe i wiele innych zabiegów których nie potrafię fachowo nazwać. Nigdy nic nie zabolało. Nie zmienię pani Renaty na żadnego innego stomatologa. Serdecznie polecam ;)

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Artur Szczepanek

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski - Chirurgia Ogólna
Tartaczna 7
Krotoszyn

Polecam wszystkim! Młody, zdolny, dobrze zapowiadajacy sie lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafo dotrzeć do pacjenta, wrażliwy i sumienny człowiek . Mam nadzieję że taki będzie zawsze.

lekarz Daniel Otmianowski

Internista   (+1 więcej)

Przychodnia
Garncarska 9
Krotoszyn

Najwyższa ocena za kompetencje i super podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam tak
uprzejmego i przemiłego lekarza.

uprzejmego i przemiłego lekarza.

Opinia dodana przez: Ewa