Lekarze Kwidzyn

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny gabinet prywatny
Ziemowita 11
Kwidzyn

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.
{'id': 43654, 'name': u'Kwidzyn'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

Szpital
Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Robert Krzesiński

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Wyjątkowy lekarz, dobry operator. Operował mnie kilka razy z okazji różnych urazów zawsze bez zarzutu. Miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny, również w nieotropedycznych urazach - uratował mi rękę przed zakażeniem po fatalnej interwencji oddziału ratunkowego.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry lekarz. Zna się na tym co robi, ma super podejście do pacjenta, super pamięć. Polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Mirosław Górski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ "Zdrowie"
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lekarz Artur Wroński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMINA
82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu podszedł poważnie i z zaangażowaniem

lekarz Leszek Plewiński

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Najlepszy lekarz- ginekolog, którego spotkałam. Rzeczowy, kompetentny zawsze uśmiechnięty. Potrafi z całkowitym spokojem wyjaśnić każdą wątpliwość. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet dermatologiczny
Lotnicza 1
Kwidzyn

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Waldemar Warmiński

Willowa 27
82-500 Kwidzyn

Jedyny lekarz do którego.mam.zaufanie. jedyny,który . normalnie porozmawia,wyjaśni, bez pośpiechu. Prowadzi moja druga ciaze i zawsze.moglam pytać o wszystko,każda rzecz. Zawsze uspokajał i rozmawiał na spokojnie wyjaśniając wszystko.
Opinia dodana przez: Ona

lekarz Grzegorz Gryglewski

82-500 Kwidzyn

Bardzo rzeczowy , kulturalny i sympatyczny lekarz . Poświęca na wizytę tyle , ile trzeba . Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Przychodzki

ul. Sybiraków 8/42
82-500 Kwidzyn

Polecam z czystym sercem doktora Przychodzkiego. Solidny, uczciwy, kompetentna osoba. Zna się na swojej pracy.Takich lekarzy potrzeba Nam więcej. Anioł nie człowiek.
Opinia dodana przez: Catherine

lekarz Łukasz Jaczewski

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Super lekarz bardzo kompetentny, ludzki, bardzo dobre podejście do cierpiącego pacjenta, diagnoza szeroka, chyba mój ulubiony lekarz.
Opinia dodana przez: Elizakasperska

lekarz Zdzisław Żywicki

Staszica 5
Kwidzyn

Lekarz może z wyglądu stwarza pozory nieprzystępnego,ale rozpoczynając leczenie jest całkowicie oddany pacjentowi.W czasie urlopu potrafi przyjść do pacjenta i ocenić stan jego zdrowia.Wiem to, ponieważ operował mojego męża /a operacja była bardzo ciężka/ zrobił to doskonale i do końca pobytu męża w szpitalu był oddanym lekarzem.Polecam zdecydowanie zna się na swojej profesji.
Opinia dodana przez: Jadwiga1

lekarz Hanna Horyd

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet""
11 Listopada 20/1
82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia ! Oby więcej bylo takich ! Wielka szkoda ,że lekarz w Polsce nie są szanowani do tego stopnia ,że premier Szydło zamiast spełnić postulaty rezydentów to zaleciła im wyjazd zagranicę, co skwapliwie uczynili . Rezultat brak lekarzy w Polsce i niewyobrażalne kolejki do lekarzy !!!

lekarz Eugeniusz Rosenau

Psychiatra

Kasprowicza 19
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry lekarz. Wg mnie spełnia wszystkie kryteria tj. jest kompetentny, uprzejmy, tłumaczy chorobę, wzbudza zaufanie, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi, jest równym człowiekiem, bardzo po ludzku rozmawia, jeśli chodzi o mnie i o moich znajomego czy rodzinę , to trafił z wyborem leków. Życzę mu dużo zdrowia i w tym miejscu pragnę podziękować.

lekarz Paweł Pałdyna

Sportowa 34/1
82-500 Kwidzyn

Lekarz nie tylko kompetentny, ale i empatyczny. Ma doskonałe podejście do pacjenta i potrafi wesprzeć na każdym etapie leczenia, nawet kiedy nie ma już realnych szans na wyzdrowienie. Stara się do minimum ograniczyć cierpienie. Wspaniały Człowiek!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Wioletta Zdrenka-Duzinkiewicz

Ziemowita 11
82-500 Kwidzyn

wspaniała pani doktor, nie zamieniłabym na innego lekarza, a wiem co mówię bo byłam u kilku specjalistów, polecam z czystym sumieniem. gdybym mogła dała bym medal
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jerzy Stępniewicz

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Pan Doktor to specjalista dużej klasy . Dzięki diagnozie a następnie zaleceniom urodziłam kamień wielkości 9 mm Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam wszystkim tego niezwykłego fachowca Wdzięczna pacjentka K.M

lekarz Krzysztof Żurek

82-500 Kwidzyn

Polecam Pana doktora w 100%. Jest bardzo uprzejmy,kompetentny, poświęca dużo czasu na tłumaczenie chorób i sposobu ich leczenia, godny polecenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Zbylut Wojtasiewicz