Lakowanie Zebow

Wolny termin: 28 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Zawsze mogę liczyć na pomoc w leczeniu nagłych przypadków oraz rzetelne rozpoznanie początków próchnicy.

Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 28 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 28 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Dla mnie świetna specjalistka ! Ma się poczucie, że trafiasz w odpowiednie ręce. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Szukałam lekarza, Pani Agnieszka miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna pacjentowi. Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc i ładny uśmiech.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: 1 Cze o 09:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Opinia dodana przez: Marta G
Stomatolog Mysłowice lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Morgi, Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2

Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!

Opinia dodana przez: Agathe
Stomatolog Olsztyn lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Michał P