lampe

Anna Lampe

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

NZOZ-Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Motylowa 4
Łódź

extra
super lekarz,komunikatywny,konkretny polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

extra

dr hab. n. med. Paweł Lampe

Chirurg ogólny

Poznań

A ja muszę powiedzieć jedno. Owszem, jak z nim rozmawiasz, to masz wrażenie, że stoi przed Tobą "szlachciura". Niesłychanie inteligentny, błyskotliwie łączy fakty, potrafi być w stosunku do pacjenta naprawdę miły. Jest szczery do bólu. To jeden z tych, których trzeba wiedzieć jak "ugryźć", czyli jak zapytać, o co zapytać. Budzi generalny podziw, szacunek i wielkie zaufanie. Absolutne zero chamskich odzywek, wulgarności choć na konsultacji powiedział coś, czym mi trochę na "dzień dobry" podpadł, a mianowicie, że "Jesteś niepełnosprawny, a teraz mam jednego chłopaka niepełnosprawnego na klinice. Jednego muszę wyrzucić, żeby drugiego mieć, bo z dwoma niepełnosprawnymi na oddziale to by pielęgniarki zwariowały". Może nie do końca to powiedział, ale zabrzmiało to tak, jakby rzeczywiście personel nie był wytrzymały na z reguły chimeryczne osoby niepełnosprawne. Ja go cenię za szczerość do bólu, za arystokratyczny wręcz styl bycia, niebywałe zdolności. Może i jest surowym i wymagającym szefem i nauczycielem akademickim, ale lepszy taki niż żaden.

Opinia dodana przez: Michał