laryngolog dziecięcy w okolicach poddębice

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

NEUROMEDICA
ul. Piotrkowska 204/210
Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

ICZMP w Łodzi

Łódź

Wspaniały, kompetentny, mily lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ! Pani doktor usuwala trzeciego migdałk mojej córce.Polecam.Bardzo dziękujemy Pani doktor za opiekę i szybkie działanie - mama Zuzi

Opinia dodana przez: Ania

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze przy nim czułam się bezpieczna a na dodatek kochał wszystkie dzieci mogę z ręką na sercu powiedzieć że to był drugi Korczak, widać było jak bardzo pragnął aby wszystkie dzieci były zdrowe i wesołe nie mam uznania dla tego człowieka bardzo się spłakałam jak dowiedziałam się o jego śmierci, pokój jego duszy

lekarz Grażyna Grabarczyk

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Telimeny 9
Aleksandrów Łódzki

Bardzo dobry wywiad i postawiona diagnoza, bardzo uprzejme podejście do pacjenta

dr n. med. Jerzy Zawiślak

Zamość

Polecam tego lekarza. Jest profesjonalny, ma podejście do pacjentów, zwłaszcza do dzieci, kierowany przez niego oddział w Zamościu działa bardzo dobrze (leżałem tam 3 razy z różnymi problemami, ostatnio miałem robioną korektę przegrody nosa).

lekarz Tomasz Skierski

Potulna 3
Łódź

wyleczył moje chore zatoki,a syna uchronił przed utratą słuchu poprzez wycięcie 3-migdałka,bo my rodzice nie byliśmy zdecydowani

dr hab. n. med. Danuta Gryczyńska

Długa 14
Łowicz

Wszystko OK, bardzo serdecznie polecam Panią Doktor, jedyny minus to droga wizyta :(

dr hab. n. med. Anna Zakrzewska

Multi-Med Plus

Łódź

Trafiłam na tą panią doktor i jestem bardzo zadowolona. Wyleczyła moje dziecko. Tłumaczyła jakie zabiegi będą wykonywane. Zdecydowanie polecam ;)

lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog dziecięcy   (+2 więcej)

zmarł
Legnicka 24a
Łódź

Pani "doktor" sprawia wrażenie jakby z wielką łaską przyjmowała pacjenta. Jest lakoniczna w wypowiedziach, nie tłumaczy jak leczyć, badanie ogranicza do minimum. Bardzo niemiła, niecierpliwa. Wizyta w gabinecie trwała ok 2 minut (zapalenie ucha). Generalnie nie tylko nie polecam a raczej odradzam jakikolwiek kontakt (szczególnie z dzieckiem).