Laryngolog Dziecięcy W Okolicach Ruda Śląska

Laryngolog dziecięcy Czeladź dr n. med. ROBERT  MATYJA

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8
Czeladź

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

Bogusława Ślósarczyk

None
ul. Barbary 22
Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Laryngolog dziecięcy Kraków lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36
Kraków

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Opinia dodana przez: Linus de Almeida

Wieczorka 25
Gliwice

Pani Doktor Kossowska jest bardzo dobrym otolaryngologiem. Odpowiada na pytania, jest uprzejma i dzieci się jej nie boją. Badanie jest dość dokładne i spokojnie można zrozumieć co chce nam przekazać.

lekarz Ewa Codogni

Klonowa 15e (II p.) lok. 5
Zabrze

Lekarz godny polecenia.Do chorego podchodzi jak do czlowieka.Przy tym kompetentna-wszystko wytlumaczy.Polecam P.Dr.szczerze.(choc wizyta nie jest tania)

None
ulica Skośna 5
Będzin

Super lekarz! Moje dziecko miało wycięte migdałki w Chorzowie, pani doktor fantastycznie się nami zajęła!

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marta Watoła

Prywatna Praktyka Lekarska. Otolaryngolog
Ul. Reja 20
Brzeszcze

BARDZO DOBRY LEKARZ. U SyNA OBYŁO SIĘ BEZ WYCINANIA MIGDAŁA,CHOĆ OD INNEGO LEKARZA MIAŁ JUŻ TERMIN. PANI DOKTOR DOKŁADNIE BADA, MA FAJNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA. Polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
Bytom

Rewelacyjny lekarz,wyjaśni obrazowo,szczegółowo,interesuje się po zabiegu co chwilę pytając o samopoczucie,delikatnaw czasie badania,same superlatywy :)

Marek Kopacz

Laryngolog dziecięcy

Raciborska 17
Gliwice

Lekarz godny polecenia. Fajne podejście do dziecka, synek niczego się nie bał dzielnie współpracował z Panem Doktorem. Po zbadaniu dziecka szczegółowo omawia sytuacje i wszystko dokładnie tłumaczy. Mówi co dalej należy zbadać i gdzie się udać. I nie zgadzam się z opinią, że lekarz tylko by wycinał wszystkim dzieciom trzeciego migdalka,bo jak nie trzeba tego robić to PAN Doktor nie zaleca wycinać niczego! Czego przykładem jest nasze dziecka. Ja polecam tego lekarza,bo wiedzę ma ogromną :-)

Opinia dodana przez: Mona

Gwardii Ludowej 21
Będzin

szczerze polecam panią doktor, wyjątkowe podejście do dzieci, zabieg usunięcia migdałka bez żadnych powikłań