Lekarze Laryngolog

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.
Opinia dodana przez: anonim

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Laryngolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie ...
Opinia dodana przez: Kasia H.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Laryngolog, Otolaryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski

dr n. med. Tomasz Szafarowski

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Każą tu wpisać minimum 100 znaków a ja więcej nie mam nic do dodania. Napiszę więc jeszcze raz: Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Bardzo, bardzo polecam tego lekarza.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: JiM
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Mollin

lekarz Edward Mollin

Laryngolog, Otolaryngolog

Edward Mollin Twój Doktor
Partyzantów 1
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam pana Edwarda Mollina. Jest profesjonalny i wyszkolony w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega i dobrać odpowiednie leczenie. Dodatkowo nie zapisuje drogich leków, tylko takie które działają i są w cenie dla każdego.
Bardzo zaangażowana i kompetentna w udzielaniu pomocy , rozumie chorego, zleca niezbędne badania oraz wykonuje je osobiście. Pacjent z dyżuru w szpitalu Bielańskim Jarosław Fabiański W-wa dn.26.01.2019 r
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Laryngolog
                                       dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

Medix
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Jestem niespełna rok po operacji nosa u dr Frączka. Miałam szczupły, równy nos. Prosiłam o usunięcie garbka i zwężenie końcówki. Pokazałam zdjęcie z efektem jakiego oczekuję. Pan doktor stwierdził, że da się to zrobić. Nos, który mam w niczym nie przypomina tego z wizualizacji. Jest gruby, z grabem, krzywy. Wygląda gorzej niż przed operacją. Pan doktor cały czas twierdził, że nos trzeba masować. Oczywiście nic to nie dało. Powiedział, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36
31-201 Kraków

Bardzo polecam Pana doktora… super podejście do dzieci; szybka i trafna diagnoza… po zabiegu cały czas się dopytuje o pacjentów… potrafi późnym wieczorem wrócić do szpitala żeby sprawdzić, ze na pewno jest wszystko dobrze mimo, iż od rana tez miał być w szpitalu ;) dzięki jego doświadczeniu jestem spokojniejsza o synka :)

lekarz Andrzej Hejduk

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli ...
Opinia dodana przez: Sabina
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Laryngolog
                                       lek. med. Łukasz Bartkowiak

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...
Opinia dodana przez: Grzegorz
Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Laryngolog
                                       lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Klinika Medest
Strzelecka 3
Opole

Polecam Panią dr. Urszulę Wojciechowską - Pawlik Mialem problem z przytkaną jedną stroną nosa, po przebytym urazie. Najgorzej było w nocy bo wtedy ta strona się całkowicie zatykała. Trwalo to ok . 10 lat i tym czasie leczyłem się u kilku laryngologów, którzy przepisywali różne krople do nosa oraz tabletki przeciwlergiczne. Niestety nie było poprawy. W końcu trafiłem do Pani dr Wojciechowskiej-Pawlik, która zaproponowała wykonanie zabiegu kochnoplatyki małżowin nosowych. Sam ...
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Niemcewicza 17
93-024 Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem! Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem. Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała. Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 39271, 'name': u'Komor\xf3w'} Laryngolog
                                       lek. med. Rafał Chmielewski

lek. med. Rafał Chmielewski

ORL - Laryngolog Rafał Chmielewski
Brzozowa 77
05-806 Komorów

Jestem zadowolona, jedyny laryngolog, który potrafił mi pomóc, od razu zdiagnozował przerost małżowiny nosowej i zaproponował konchoplastykę. Wczesniej inni odsyłali mnie i lekceważyli problem, mówiąc, że najpierw trzeba zrobić operacje przegrody nosowej. Doktor Chmielewski stwierdził, że zaczynać należy od jak najmniej inwazyjnych zabiegów i mi się to podejście podoba. Pomógł mi zabieg i niemal natychmiast poprawiła mi się jakość snu. Bardzo się cieszę, że trafiłam na pana doktora, dziękuję.
Opinia dodana przez: Jolanta