Laryngolog Białystok

Prywatny Gabinet Laryngologiczny

15-003 Białystok

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Ma właściwe podejście do pacjenta. W moim przypadku poświęciła dużo czasu i cierpliwości na wytłumaczenie wszystkiego. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Diana

Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii

15-276 Białystok

Polecam jak najbardziej. Dobre podejście, nie bagatelizuje objawów. Stara się znaleźć przyczynę i wyleczyć. Dba o dobro pacjenta.

Opinia dodana przez: ola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "B. Larsen" Krzysztof Szafałowicz
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał stada ćwierkających sikorek. Dziękujemy z całego serca że otworzył Pan świat dźwięków, szumu drzew,śpiewu ptaków naszemu synowi

Opinia dodana przez: agnieszka

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

Świetny profesjonalista w swojej dziedzinie. Przy okazji bardzo życzliwy człowiek. Jednym słowem 5+ pod każdym względem!

Opinia dodana przez: Tomasz

Pietrasze 10
15-131 Białystok

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

Dubois 5
15-349 Białystok

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

przychodnia
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

DERMA-MEDICA
Bema 2/103
15-369 Białystok

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.

Prywatny Gabinet Laryngologiczny LAR-MEDICA dr n.med. Barbara Popławska
Edukacyjna 1B
15-597 Białystok

Nie tylko świetny specjalista, ale i "prawdziwy" człowiek. Polecam gorąco wszystkim z problemami laryngologicznymi. Poradnię łatwo wyszukać w internecie pod nazwą MEDILAR.