laryngolog w okolicach brzeziny

Wolny termin: 29 Wrz o 18:00. Sprawdź inny.
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Wolny termin: 3 Paź o 17:30. Sprawdź inny.
Laryngolog Łódź dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem ...

Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Halina Kalinowska-Graczyk

Łódź

Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

Foniatra   (+1 więcej)

NEUROMEDICA
ul. Piotrkowska 204/210
Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

Hanna Zagierska

Gabinet Lekarski

None

Swietny lekarz.Doskonaly fachowiec.bardzo mi pomogla.Wszystko dokladnie tlumaczy I wyjasnia.moge polecic.Najlepszy laryngology jaki kiedykolwiek mnie leczyl.

dr n. med. Teresa Daniel

gabinet laryngologiczny
Piotrkowska 91
Łódź

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3).
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! ...

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3).
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła.
Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego chcieć więcej?

Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Ola

dr Wojciech Skóra

Szpital Wojewódzki
Rybickiego
Skierniewice

Doktor Skora przyjal moja mame (Natalię) na wczesniej umowiona tel. wizyte.Ja dzwonilam z Hiszpanii aby dr mogl obejrzec ucho mojej mamy.Po wizycie mama byla bardzo zadowolona .Pan dr zbadal mame wnikliwie i wyznaczyl nastepna wizyte za m-c.
Dziekuje Panu za opieke i osobiscie wybieram sie z mezem na wizyte do Pana w grudniu 2017.
Jolanta Żółtowska

Opinia dodana przez: Jolanta

dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

ICZMP w Łodzi

Łódź

Wspaniały, kompetentny, mily lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ! Pani doktor usuwala trzeciego migdałk mojej córce.Polecam.Bardzo dziękujemy Pani doktor za opiekę i szybkie działanie - mama Zuzi

Opinia dodana przez: Ania

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze przy nim czułam się bezpieczna a na dodatek kochał wszystkie dzieci mogę z ręką na sercu powiedzieć że to był drugi Korczak, widać było jak bardzo pragnął aby wszystkie dzieci były zdrowe i wesołe nie mam uznania dla tego człowieka bardzo się spłakałam jak dowiedziałam się o jego śmierci, pokój jego duszy