Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

laryngolog łódź

- 46 lekarzy

Sortuj

dr n. med. Jadwiga Chilarska

Laryngolog

liczba opinii: 3


Sztormowa 44
Łódź

Średnia ocen: 2,2/5

Nie polecam.Pani doktor spisała mnie na straty.Stwierdziła,że nie ma sensu leczyć mnie i zostawiła samej sobie.Dała dobra radę, żebym się ...

Nie polecam.Pani doktor spisała mnie na straty.Stwierdziła,że nie ma sensu leczyć mnie i zostawiła samej sobie.Dała dobra radę, żebym się nie przejmowala ponieważ gorsze rzeczy się zdarzają.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog   (+2 więcej)

liczba opinii: 4

zmarł
Legnicka 24a
Łódź

Średnia ocen: 1,8/5

Pani doktor opieprzyła mnie, że zawracam jej głowę przychodząc z ośmimiesięcznym niemowlęciem, któremu coś leci z ucha. Przede mną przez ...

Pani doktor opieprzyła mnie, że zawracam jej głowę przychodząc z ośmimiesięcznym niemowlęciem, któremu coś leci z ucha. Przede mną przez godzinę przyjmowała jakiegoś starszego pana, choć była to doraźna laryngologia dziecięca. W końcu okazało się, że to nic poważnego, więc pani doktor zaordynowała steryd, którego mojemu dziecku nie podam. Pani była chamska, podczas wizyty bardziej absorbowało ją, jak poprawnie wyjąć ręczniczki papierowe z podajnika, więc urządziła lekcję poglądową pielęgniarce. Żenada.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Anna Zakrzewska

Laryngolog   (+1 więcej)

liczba opinii: 8

Multi-Med Plus

Łódź

Średnia ocen: 1,6/5

Trafiłam na tą panią doktor i jestem bardzo zadowolona. Wyleczyła moje dziecko. Tłumaczyła jakie zabiegi będą wykonywane. Zdecydowanie polecam ;)

Trafiłam na tą panią doktor i jestem bardzo zadowolona. Wyleczyła moje dziecko. Tłumaczyła jakie zabiegi będą wykonywane. Zdecydowanie polecam ;)

Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Anna Komorowska

Laryngolog

liczba opinii: 2

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
Łódź

Średnia ocen: 1,2/5

ja miałam z ta Panią do czynienia jak przebywałam z dzieckiem w klinice otolaryngologii.to jest jakieś nieporozumienie że mamy takich ...

ja miałam z ta Panią do czynienia jak przebywałam z dzieckiem w klinice otolaryngologii.to jest jakieś nieporozumienie że mamy takich lekarzy.robi łaske że udzieli jakiejkolwiek informacji i z wielką łaską.bardzo nieuprzejma a podejście do dziecka-szkoda gadać.na szczęście to nie ona operowała moje dziecko.naprawdę nie polecam i bedąc na oddziale nie usłyszałam ani jednego pochlebnego słowa na jej temat!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat