Filtruj terminy

lekarz Sławomir Sztandera

Gabinet specjalistyczny
Torowa 12
59-800 Lubań

Jestem właśnie po zabiegu u Pana Doktora i musze przyznać ze dawno nie spotkałam z tak miłym i kompetentnym lekarzem, wszystko tłumaczy krok po kroku . Jak coś robi to rzetelnie, dokładnie wkłada w to serce i swo im podejście do pacjenta sprawia że człowiek odrazu czuje się mniej spiety? Także super lekarz.Najlepszy lekarz na świecie gorąco polecam
Opinia dodana przez: Adam

Dariusz Zatoński

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Kwiatowa 19
59-800 Lubań

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Masłowski

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

Pan doktor przede wszystkim rozmawia z pacjentem i nie zostawia na pastwę losu. Wszystko wytłumaczyl szczególowo i dodał otuchy. Kompetentny lekarz, który bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Szczerze polecam Pana doktora.

lekarz Marek Zatoński

Laryngolog, Foniatra

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań

Bardzo ciężko ocenić mi Pana doktora, ponieważ jest bardzo uprzejmy, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia, jednak nie przeprowadził żadnych badań oprócz badania słuchu. Nie skierował mnie też na inne badania, zarzucam więc brak odpowiedniej kompetencji i kompleksowego podejścia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Paweł Kuźniar

Laryngolog

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ