Laryngolog Lubin

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

Lotników 15
59-300 Lubin

Wszechstronny, prawdziwy lekarz! Super laryngolog! Pomógł mi bardzo i bez interesownie. Bardzo polecam i dziękuję doktorowi.

Laryngolog Lubin dr n. med. Marcin Frączek

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Frączek ma bardzo dobre podejście do dzieci. Dziecko chętnie wykonywało wszystkie polecenia. Pan Doktor na spokojnie wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości i odpowiadał na każde pytanie. Polecam

Opinia dodana przez: Gosia

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Polecam Panią dr. Orczykowską pacjentom mającym problemy z uszami, ponieważ uzyskałam u Pani dr. profensjonalną pomoc i skuteczne leczenie w chorobie uszu.
Wanda

Opinia dodana przez: Wanda

MCZ Lubin

Lubin

Lekarz godny polecenia, kompetentny i mający czas dla pacjenta. W styczniu usuwał mi przerośnięte migdałki, zabieg przebiegł szybko i sprawnie, wszystko bez komplikacji. Polecam doktora Szymona!

Opinia dodana przez: Mal

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Tak jak ktos poniżej napisał,,ANIOŁ''Przecudowny lekarz,dzieki niej moja córka jest zdrowa,najlepsza Pani Laryngolog!!!!!

Bema 6/114
59-300 Lubin

Polecam dr Ramdowara. Wykonał mi zabieg prostowania przegrody,zrobił to profesjonalnie i fachowo. Podszedł do tego z sercem i troskliwością. Tłumaczył i rozwiewał moje wątpliwości i obawy. Dbał również po zabiegu służąc pomocą i radą.
Doktor Baboo to dobry lekarz :)

Opinia dodana przez: Remik

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Bardzo dobry lekarz z sercem podchodzi do pacjenta.Bardzo dużo poświęca czasu żeby wytłumaczyć chorobę i przebieg leczenia.Mi pomogła bardzo i przerwała moje trzydniowe cierpienie.Na 100% godna polecenia

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Własnie wróciłam z wizyty z 5letnim dzieckiem. Gdy okazało sie, ze dziecko sie boi i panikuje zostałyśmy wyrzucone z gabinetu. Zero podejścia do dzieci!! Bez zadnego przygotowania dziecka na badanie, podeszła od razu do dziecka z metalowymi narzedziami, co wywołalo panikę. Nie wykonała badania ani nie postawiła diagnozy. Ani jednego miłego słowa do przerażonego dziecka!! Bardzo nie miła, nawet krzyczała do mnie i córki. Niestety skierowania nie oddała, powiedziała, ze jak chcę iść do kogoś innego to mam sobie wziąć następne skierowanie. Bo poświeciłą nam czas, zaznaczam, ze moze ze trzy min. Stanowczo Odradzam!! a juz na pewno nie powinna przyjmowac dzieci. Zapomniałam dodać, ze Pani doktor przyszła spóźniona do pracy.