lubuskie laryngolog

dr Henryk Wcisło

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
Żary

Miło wspominam wizyte u Pana doktora i potwierdzam ,ze ma świetne podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, diagnoza szyba i bezbłędna. Dziękuje !

dr n. med. Grzegorz Matyja

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Julian

Teresa Machała-Goćwińska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

Kamila Zelent-Malinowska

szpitalna 1
Skwierzyna

Znakomity specjalista, dobrze się zajęła moim problemem. Szybko, milo i profesjonalnie.

lekarz Edward Babraj

Laryngolog dziecięcy

Łąkowa 2
Chwalęcice

Świetne podejście do dzieci, bardzo spokojne badanie, bez płaczu! Dokładnie podał wynik badania, opisał sposób leczenia i wytłumaczył (aż za dokładnie) działanie leków :) Córeczka (5 miesięcy) oczywiście już zdrowa jak ryba! Koszt wizyty bardzo przystępny, naprawdę polecam, ale wcześniej trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę, bo można trafić na kolejkę.

lekarz Henryka Piestrzyńska

Mechaników 101
Zielona Góra

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie z poważnego zapalenia ucha, z którym nie bardzo radzili sobie inni laryngolodzy z Zielonej Góry (łącznie 3 laryngologów nie dało rady).

Po pierwsze, nie leczyłem się samodzielnie, jak u innych laryngologów, tylko przychodziłem na codzienne zakładanie opatrunku (i to najwięcej pomogło w leczeniu).
Po drugie, Pani doktor nie brała ode mnie pieniędzy za samo założenie opatrunku, bo trwało to dosłownie 5 minut (leki swoje przynosiłem).
Po trzecie, nie narażała mnie na zbytnie koszta drogimi lekami bez potrzeby, były zakupione tylko wymagane.

Przez miesiąc dosłownie zdychałem z bólu ucha, na który pomagał mi jedynie KETONAL. Inaczej nie dało się funkcjonować (spanie również nie było możliwe). Raz wylądowałem na SORze. Dopiero wtedy trafiłem do Pani Henryki, która w ciągu tygodnia wyleczyła moje ucho.

Będę Panią polecał każdemu!

Opinia dodana przez: Przemysław

dr hab. n. med. Puchała Marzanna

NZOZAudiologiczny
Dworcowa 4
Gorzów Wielkopolski

Mam aparat słuchowy po badaniu i doborze w gabinecie u Pani Doktor . Jestem bardzo zadowolny , a to już nie jest mój pierwszy aparat i wiem coś na ten temat . Polecam

lekarz Jerzy Janik

Żagań

Bardzo dobry fachowiec, cierpliwy, uprzejmy i umiejący słuchać pacjenta. Bardzo dużo mu zawdzięczam. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Pomimo zaawansowanego wieku nadal aktywny i nieodmawiający pomocy.

Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Andrzej Górecki

105 szpital
zary domanskiego 2
Żary

Fachowiec z ogromną wiedzą medyczną, godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr hab. n. med. Czesław Karnicki

"PRIMUS" s.c.
ulica Wieniawskiego 3 B
Żary

Polecam. Syn miał od kilku lat problem z uszami. Od leczenia we wrzesniu 2015 roku mamy w koncu spokoj z tym problemem!Sympatyczny i kompetentny lekarz

Opinia dodana przez: Marta