Małopolskie Laryngolog

Wolny termin: 22 Sty o 14:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie.
Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 23 Sty o 10:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze

Wspaniały lekarz. Nigdy nie spotkałam sie z lekarzem ,który tak dokładnie najpierw diagnozuje chorobę ,a potem ją leczy. I to leczy bardzo skutecznie.Pani doktor w trakcie badania jest skoncentrowana tylko na pacjencie i naprawdę widac ogrom Jej wiedzy. To lekarz który kocha swoją pracę.

Wolny termin: 27 Sty o 09:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Pani doktor Agata Karlikowska jest lekarzem o dużej wiedzy, kompleksowym podejściu do pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i życzliwością. Uważnie słucha, delikatnie bada i stara się wyjść naprzeciw wszelkim obawom i wątpliwościom. Polecam z pełnym przekonaniem. Dorota Szumska

Opinia dodana przez: Dorota
Wolny termin: 1 Lut o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne badania, od razu trafna diagnoza, możliwe rozwiązania, wszystko powoli, dokładnie, bez pośpiechu. Mogę powiedzieć, że moje dziecko po 2 latach męki wraca do normalnego życia. POLECAM !!!

Opinia dodana przez: Monika

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1
Kraków

Przesympatyczny lekarz, super podejście do pacjenta, profesjonalizm,wszystko co najlepsze, bardzo dziękuję i polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Alicja
Laryngolog Kraków prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków
Kraków

cudowny człowiek i lekarz. Gdyby było więcej takich ludzi to i najgorsza choroba była by mniej straszna

Rabka-Zdrój

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

szpital wojewódzki

Tarnów

Niezwykle sympatyczna Pani doktor, ciepła, cierpliwa. Odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Liczy się z pacjentem.Chodziłam do niej z córką i nigdy nawet krzywo nie popatrzyła gdy histeryzowała podejscie do małego i dużego pacjenta swietne.
Polecam!!! Oby wszyscy lekarze tacy byli

Opinia dodana przez: Beata

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
Kraków

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze podpisuję się obiema rękami. Osobiście trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, dlatego tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje ale też nie sieje niepotrzebnej paniki. Zabieg (usunięcia przewlekłego stanu zapalnego zatok i polipów) przeprowadzony został szybko i bez powikłań, a dobrane leczenie okazało się skuteczne. Dodam też, że choć lekarz nie wróży z fusów i wnikliwie diagnozuje problem, to już wstępnie postawione rozpoznanie okazało się trafne. Lekarz jest szczerze zainteresowany zdrowiem pacjenta i zawsze gotowy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania (co w mojej ocenie jest rzadkością na rynku usług medycznych, dlatego tym bardziej zasługuje na pochwałę). Poza profesjonalną opieką medyczną i trafną diagnostyką, Doktora wyróżnia też zatem podejście do pacjenta. Jest to specjalista godny polecenia i szczerze rekomenduję go swoim znajomym.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Mało, że skutecznie leczy (i to nie tylko słuch!), ale też sama chętnie słucha, cierpliwie tłumaczy i stawia trafne diagnozy.

Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)

Opinia dodana przez: Pacjent