mazowieckie laryngolog

dr n. med. Wojciech Chlebny

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
Radom

Z czystym sercem polecam Pana Doktora, najlepszy laryngolog w Radomiu, wspaniały lekarz w 100% skuteczny (jestem świeżo po zabiegu) indywidualne podejscie do pacjenta,ogromnie sympatyczny,skromny,życzliwy,uprzejmy,cierpliwy,delikatny.

Opinia dodana przez: ~l~

Laryngolog Piaseczno lekarz Adam Orłowski

lekarz Adam Orłowski

Laryngolog   (+1 więcej)

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Opinia dodana przez: geratt
Laryngolog Piaseczno lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Laryngolog   (+1 więcej)

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

W moim odczuciu jest bardzo troskliwa i ma ogromną empatie. Kompetencje również oceniam bardzo wysoko. Polecam

Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Wolny termin: jutro o 19:20. Sprawdź inny.

lek. med. Grażyna Reszka

Laryngolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Ottima, spiega, cura e capisce chorego - świetna , tłumaczy, leczy i
rozumie chorego

Ottima, spiega, cura e capisce chorego - świetna , tłumaczy, leczy i
rozumie chorego

Wolny termin: 24 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Mirosław Wojtkowski

Laryngolog   (+2 więcej)

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Kompetentny, doświadczony lekarz. Rzeczywiście, ma specyficzny sposób bycia, który nie każdy zrozumie i zaakceptuje. Ja jednak mam do niego zaufanie, podejmę "ryzyko" i pozostanę jego pacjentką.