Filtruj terminy

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Laryngolog
                                       lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Klinika Medest
Strzelecka 3
Opole

Polecam Panią dr. Urszulę Wojciechowską - Pawlik Mialem problem z przytkaną jedną stroną nosa, po przebytym urazie. Najgorzej było w nocy bo wtedy ta strona się całkowicie zatykała. Trwalo to ok . 10 lat i tym czasie leczyłem się u kilku laryngologów, którzy przepisywali różne krople do nosa oraz tabletki przeciwlergiczne. Niestety nie było poprawy. W końcu trafiłem do Pani dr Wojciechowskiej-Pawlik, która zaproponowała wykonanie zabiegu kochnoplatyki małżowin nosowych. Sam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Vertigo Clinic
Dzierżona 5/2a
45-047 Opole

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.
Opinia dodana przez: ann13

lekarz Dariusz Domagała

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN. Dziękuję Pani serdecznie mgr K.
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Krystyna Augustyn

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

lekarz Zbigniew Leszczyński

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Bardzo polecam pana Doktora. Byłam u doktora Leszczyńskiego pierwszy raz i muszę przezywane że bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Super podejście naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty widać lekarz z powołania. Oby więcej takich fachowców jak pan doktor polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Muszyńska-Chowaniec

Laryngolog, Audiolog

Kośnego 6
45-056 Opole

Wspaniała, kompetentna Pani doktor. Nie zbagatelizuje żadnej błachostki i zbada dokładnie. Odpowiada na każde pytanie i dobrze doradzi. Dziś ją poznałam na oddziale laryngologicznym w Opolu , badała 4 miesięcznego mojego synka.Bardzo empatyczna i uważam, że jest z powołania. Mało jest takich lekarzy. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Tomasz Rekucki

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Po dwóch latach niedosłuchu - słyszę. Dzięki Panie Doktorze. Prozaiczna przyczyna. Sprawnie, konkretna pomoc.
Opinia dodana przez: Astrid

lekarz Halina Jakobi-Róż

Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Bardzo polecam Panią dr. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia zabiegu usunięcia 3 migdałka . Żadnych komplikacji . Wszystko odbyło się bezpiecznie i szybko, bez narażenia dziecka na jakikolwiek stres. Pani dr jest przemiłą, ciepłą osobą z bardzo dużym doświadczeniem . Byliśmy u wielu laryngologów , ale pierwszy raz spotkaliśmy lekarza , który ma tak dobre podejście do dzieci .
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Laryngolog
                                       lekarz Wiktoria Nowak

lekarz Wiktoria Nowak

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Pani Doktor bardzo miła , profesjonalna obsługa polecam. Ma podejście do osób starszych i dzieci. Wizyta na NFZ, nie prywatnie i to jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Jerzy Jakubiszyn

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Bardzo dobry lekarz i człowiek - polecam gorąco. Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia i profilaktyki

lekarz Zbigniew Nanowski

Kościuszki 13/4a
45-067 Opole

świetny specjalista, jedyny który wyprowadził mnie z choroby- inni nie potrafili, lekarz z powołania a nie tylko dla zarobku
Opinia dodana przez: teresa
Niezwykła Pani Doktor. Cierpliwa, ujmująca, serdeczna. Świetny fachowiec.

dr n. med. Bogdan Kochanowski

Zamiejska 31
45-057 Opole

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek, wielki nauczyciel. Brak słów. Poświęcał się dla pacjentów, leczył najtrudniejsze przypadki. Operował z wyczuciem, umiejętnością i racjonalną odwagą, nowatorskimi metodami. Nauczyciel właściwie wszystkich laryngologów Opolszczyzny. Poświęcał się dla nas, zachęcał do nauki i rozwoju wszystkich lekarzy. Czasami wybuchowy, ale sprawiedliwy. Szanowany znany przez profesorów akademickich w całej Polsce. Dzięki niemu laryngologia przodowała wśród innych specjalności lekarskich w południowej Polsce.
Opinia dodana przez: DariuszP
Współczuję każdemu pacjentowi, który będzie miał przyjemność umówić się na wizytę do "Pani Doktor". Krótko, chamsko, 0 kultury osobistej. Zamiast pomóc pacjentowi, tylko komentarze i krytyka. Najgorzej wydane 180 zł w przeciągu moich 3 minut życia. Nie polecam tej "Pani Doktor" i proszę sobie oszczędzić komentarzy pod tytułem- nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Pozdrawiam. Jeśli wstała Pani lewą nogą w poniedziałek rano i ma Pani dosyć pacjentów, a jest ...
Opinia dodana przez: Justyna Korzun
Nie polecam! Zgłosiłam się z przytkanym uchem od trzech tygodni i bólami głowy tym spowodowanymi. Nawracające przewlekłe bóle gardła i przeziębienia. Lekarz kazał usiąść na krześle, bez słowa zajrzał do obu uszu, zlecił badanie słuchu. Jako, że wyniki wyszły "żyleta" stwierdził, że chyba mi "da klapsa" - pewnie za to że przyszłam i marnuję jego czas. Zero pytań, zero wysłuchania objawów, na podstawie ogólnego zapisu w skierowaniu wygłosił diagnozę, że ...
Opinia dodana przez: M

lekarz Robert Stępień

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Byłam parę dni temu u tego Pana doktora w przychodni (do dziś nie mogę dojść do siebie i nie potrafię dojść do siebie) to była praca Pana doktora na akord ( ale nie na jakość ale ilość) . Ogólnie nie ma czasu na wypowiedź. Pan dona samo wejście daje do zrozumienia że nie ma czasu dla pacjenta. Wręcz nie życzliwie zwraca uwagę pacjentowi że zabiera jemu czas. Od ponad dwóch ...
Opinia dodana przez: Wiktoria