Laryngolog Piaseczno

Laryngolog Piaseczno lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz
Laryngolog Piaseczno lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

05-500 Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Osoby, które nie mają pewności co do tego lekarza śmiało zachęcam do korzystania z wizyty :) Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Anna

Szpital św. Anny

Piaseczno

Świetny lekarz.Trafiłem do niego przez przypadek.Ujął mnie uprzejmością i zaangażowaniem z jakim tłumaczył mój przypadek(skrzywienie przegrody nosowej).Od pierwszej chwili wzbudził zaufanie.Po niecałych trzech miesiącach jestem już po udanym zabiegu - bez stresu i bólu w moim przypadku.
Szczerze polecam. Rewelacja

Szczerze polecam. Rewelacja
Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dopiero teraz odkryłam tę stronkę i pragnę chociaż w ten sposób odwdzięczyć się za wieloletni nadzór nad zdrówkiem naszej rodziny.

Od 24-ch lat mój syn, ja i cała praktycznie rodzina jesteśmy pod "nadzorem" Pana Doktora i .... gdyby się coś nagle stało, wiemy, że ZAWSZE możemy liczyć na fachową pomoc (ale oczywiście staramy się tego nie nadużywać) :).
To jest prawdziwy lekarz z powołania !

Opinia dodana przez: wioaska wioaska

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad i badania. W przeciwieństwie do 2 innych lekarzy, u których byłem odrazu poznał się na dolegliwościach i w skuteczny sposób mnie wyleczył. Polecam!

Opinia dodana przez: Ja
Laryngolog Piaseczno lekarz Zbigniew Pacuła

05-500 Piaseczno

Borykałem się z problemami usznymi przez dwa lata. Ilu lekarzy - tyle diagnoz, czasem sprzecznych. Gdy trafiłem do P. Doktora - po trzech wizytach ustapiło uporczywe zapalenie i została usunieta przyczyna - grzybica na błonie bębenkowej i w przewodzie ucha. Lekarz bardzo konkretny i małomówny. Werbalnie wizyta ogranicza się do monosylab i rzetelnego dokładnego badania. Jeżeli chce się pogadać o problemach - to nie ten adres.
Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Opinia dodana przez: bartłomiej
Laryngolog Piaseczno lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

05-500 Piaseczno

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu lekarza, z beznadziejnym podejściem do pacjenta.
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

Opinia dodana przez: ojciec